
Адміністративний штраф за непроходження військово-лікарської комісії (ВЛК) не звільняє від обов'язку її проходити. Ухилення від ВЛК залишається порушенням законодавства незалежно від штрафу, передають Патріоти України.
Про це в інтерв'ю Юрію Ричуку розповіла пресофіцерка Волинського обласного ТЦК та СП Уляна Кравчук. Вона пояснила, що питання проходження ВЛК та сплати штрафів регулюються чинним законодавством.
За словами пресофіцерки, ухилення від проходження ВЛК тягне за собою адміністративну відповідальність – штраф від 17 до 25 тисяч гривень. Однак навіть після сплати цього штрафу, військовозобов'язаний повинен пройти комісію, адже чинне законодавство не передбачає винятків.
Пресофіцерка наголосила, що військовозобов'язані мають проходити ВЛК щонайменше раз на рік. У разі незгоди з рішенням комісії, людина має право оскаржити його у вищій ВЛК, наприклад обласній, якщо первинну проходила у районній. Також оскаржити можна через суд.
За словами Кравчук, співробітники ТЦК можуть спільно з поліцією доставити людину до центру комплектування, якщо вона не надала документи або є дані про порушення військового обліку.
Поліція Харківщини викрила осіб, причетних до викрадення майже двох мільйонів гривень з рахунку вдови загиблого військовослужбовця. Про це повідомила 24 червня Нацполіція, передають Патріоти України. У січні 2025 року зловмисники отримали несанкціонова...
У СРСР мода була не просто питанням стилю, а частиною ідеологічного контролю. Одяг мав демонструвати скромність, стриманість і відповідність колективним нормам, тому будь-які прояви індивідуальності часто сприймалися як небажані або навіть «неправильні...