Варвари і не приховують: У Росії офіційно заявили, що вивозитимуть продукти з окупованої частини України

У Росії законодавчі збори Красноярського краю вирішили красти зерно та продукти харчування з окупованої частини Херсонської області. Продукти забиратимуть в українських фермерів і привозитимуть у РФ, щоб компенсувати вплив від санкцій. Про це йдеться на офіційному сайті засідання Красноярського краю, передають Патріоти України.

"Експропріація надлишків торішнього та нинішнього врожаю фермерів Херсонського регіону стане одним із інструментів надання допомоги малим формам господарювання, споживчим кооперативам", – йдеться у заяві.

Фактично йдеться про те, що фермери без оплати забиратимуть продукти харчування. Представник країни-окупанта, голова місцевого російського комітету Владислав Зирянов заявив, що такий досвід зможуть успішно впровадити надалі колеги з інших регіонів РФ.

"Після досягнення всіх цілей "військової операції" РФ в Україні збільшити обсяги постачання для внутрішнього російського споживача можна буде також за рахунок переміщення продовольства з інших південних регіонів, взятих під контроль", – йдеться на сайті.

Так починалась цивілізація: Де знаходиться найстаріша будівля світу, найстарішого мегаполісу віком в десять тисячоліть (фото)

вівторок, 30 травень 2023, 4:20

Протомісто проіснувало близька двох тисячоліть, і в кращі часи налічувало до 8 000 мешканців. При тому, що на більшій частині Євразії тих часів в поселеннях жило як правило по 100–150 осіб. Розписані стіни, одомашнені тварини, дивовижні статуетки та ін...

"Цього вже не можна уникнути": Авторитетний турецький учений прогнозує скору загибель Чорного моря

вівторок, 30 травень 2023, 2:40

Один із найвідоміших турецьких геологів доктор Осман Бекташ заявив, що глобальне потепління призведе до вимирання багатьох видів у Чорному морі. Цього вже не можна уникнути, переконаний він. . Чорне море складається з трьох шарів: нижній шар, що місти...