"Вас, бандерівців, всіх вже пора повідстрілювати": Водій-хам визвірився до жінки, що зробила йому зауваження

У Києві водій-хам припаркував своє авто на дитячому майданчику і нагрубив жінці, образивши України. Про це користувачка Наталія Іздебска написала в Facebook.

"Сказала муфлону з фото, що дитмайданчик не є парковкою. А у відповідь: "Гаварі са мною на рускам". І що нас бандерівців всіх пора вже повідстрілювати, і що це не Україна, а Київська Русь. І он нє панімаєт на мовє і тд.", - пише жінка. За її словами, поліція не відповіла на дзвінок. Однак вона зробила фото хама і вирішила його "прославити" в соцмережі.

Школи закриваються, гинуть люди та тварини: Європу атакувала екстремальна спека

четвер, 25 червень 2026, 10:30

Європейські країни переживають потужну хвилю аномальної спеки, спричинену метеорологічним явищем «Омега». Через надзвичайно високі температури вже фіксують людські жертви, перебої в роботі інфраструктури та масштабні втрати у сільському господарстві, п...

Літній сезон під загрозою? На кордоні з Польщею автобуси затримуються до пів доби

четвер, 25 червень 2026, 10:23

Автобуси на українсько-польському кордоні змушені очікувати проходження контролю до 12 годин. Ситуацію обговорили віцепрем’єр-міністр з відновлення України Олексій Кулеба та міністр інфраструктури Польщі Даріуш Клімчак під час робочої зустрічі у порту ...