"Вас, бандерівців, всіх вже пора повідстрілювати": Водій-хам визвірився до жінки, що зробила йому зауваження

У Києві водій-хам припаркував своє авто на дитячому майданчику і нагрубив жінці, образивши України. Про це користувачка Наталія Іздебска написала в Facebook.

"Сказала муфлону з фото, що дитмайданчик не є парковкою. А у відповідь: "Гаварі са мною на рускам". І що нас бандерівців всіх пора вже повідстрілювати, і що це не Україна, а Київська Русь. І он нє панімаєт на мовє і тд.", - пише жінка. За її словами, поліція не відповіла на дзвінок. Однак вона зробила фото хама і вирішила його "прославити" в соцмережі.

Намісник Києво-Печерської лаври розповів, у якому стані печери з мощами преподобних отців після російського удару по найбільшої святині Русі

середа, 24 червень 2026, 8:57

Печери з мощами святих після атаки росіян на Києво-Печерську лавру не постраждали, хоча не виключаються і віддалені наслідки цієї атаки РФ. Про це намісник Свято-Успенської Києво-Печерської лаври Православної церкви України (ПЦУ) єпископ Авраамій повід...

Делікатес королів: На Прикарпатті чоловік випадково знайшов рідкісний гриб, що цінується на вагу золота

середа, 24 червень 2026, 8:39

Мешканець Калущини під час прогулянки до лісу натрапив на кілька білих трюфелів. Цей гриб вважається одним з найдорожчих та найрідкісніших у світі, зазначають Патріоти України. Чоловік розповів кореспондентам видання "Інформатор Калуш", що знайшов одра...