"Ваш к*нчений київський бомонд мене вже за*бав": Учасниця "СуперМами" потрапила в мовний скандал

Учасниця програми "СуперМама" та переможниця проекту "Від пацанки до панянки" Ірина Слюнько потрапила в мовний скандал, передають Патріоти України.

Жителі ЖК "Нова Англія", в якому проживає Слюнько, опублікували в чаті голосове повідомлення нібито від Ірини, де вона говорить про те, що вчилася в російській школі і все життя розмовляла мовою країни-терориста.

"Ваш к*нчений київський бомонд мене вже за*бав, чесно кажучи. Я все життя прожила в Херсоні, я вчилася в російській школі, розмовляла і буду розмовляти російською мовою. Так, у нас українська, але мені так пох*й, чесно кажучи. Ви - гниди, реально гниди. А я вам так скажу: я говорю російською та українською мовами. А ви просто к*нчені люди", – йдеться у записі.

Варто відзначити, що соцмережі Ірина веде українською мовою. При цьому ніяких хронік війни у неї в Instagram немає.

"Мабуть, я піду": Наречений під час весілля викрив зраду нареченої зі свідком

неділя, 28 травень 2023, 21:30

Наречений, який дізнався про роман нареченої зі своїм свідком та найкращим другом, викрив їхню інтрижку просто під час весілля і змусив дівчину заплатити за банкет, передають Патріоти України. Як повідомляє Daily Record, історія стала відома завдяки зг...

Хто має право на відстрочку від служби під час війни і які документи потрібні - роз'яснення

неділя, 28 травень 2023, 21:28

Під час дії воєнного стану передбачено відстрочку від мобілізації для чоловіків віком від 18 до 60 років, що підлягають мобілізації. Право на відстрочку мають громадяни, що працюють у низці органів державної влади, місцевого самоврядування чи у певних ...