
Правоохоронці затримали безробітного одесита 1970 року народження. Чоловік писав компанії "ДТЕК Одеські електромережі", що її офіс замінований, передають Патріоти України.
"Будівля ОЕМ ДТЕК замінована! Якщо протягом 15 хвилин електропостачання не буде відновлено по всьому місту, ваша будівля злетить у повітря! Це не жарт! Час пішов!", — йшлося у листі, який надійшов на корпоративну пошту 5 червня.
Поліція перевірила приміщення і територію офісу ДТЕК, але жодної вибухівки не виявила. З будівлі через витівку телефонного терориста евакуювали 230 осіб. Одесита шукали протягом трьох тижнів. Під час обшуку в його квартирі знайшли телефон, в якому зберігся брехливий лист до ДТЕК. Чоловіку повідомили про підозру у свідомо неправдивому повідомленні про підготовку вибуху об'єкта критичної інфраструктури, йому загрожує до 8 років ув’язнення.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...