"Ваших колег в Африці вбили": Охоронець Медведчука натякнув журналісту "Схем" на "сумне майбутнє"

"Попереджений" Михайло Ткач був серед тих, хто зустрічав літак кума Путіна із РФ.

Михайло Ткач. Фото: соцмережі.

Журналіст програми Схеми Михайло Ткач розповів, як охоронець Віктора Медведчука нагадав йому про «ризики» роботи в медіа, передають Патріоти України.

Як приклад охоронець навів ситуацію з російськими журналістами, вбитими в Африці минулого року, написав Ткач у Facebook. "Тільки зустрічали літак Медведчука з Росії. Далі недослівний діалог з охоронцем Медведчука:

- От не сидиться вам.

- У кожного своя робота

- Так. Але у вас ризиків більше.

- Що ви маєте на увазі?

- Ваших колег нещодавно в Африці вбили.

- Це погроза?

- Ні. Просто кажу, що у вас багато ризиків", - написав Ткач.

Нагадаємо, у липні 2018 року в ЦАР вбили російського журналіста Орхана Джемаля, режисера Олександра Расторгуєва та оператора Кирила Радченка. Вони приїхали в республіку знімати фільм про російських найманців з ПВК Вагнер, підконтрольної "кухарю" президента Володимира Путіна, Євгену Пригожину.

В Іспанії на ці гроші можна відпочити: Блогер розкритикував відпочинок в Бердянську (відео)

четвер, 9 липень 2020, 13:15

Українці також висловили невдоволення такими цінами і заявили, що сам по собі Бердянськ не є кращим курортом України, хоча ціни там просто космічні. У мережі активно обговорюють інформацію про те, скільки коштує відпочинок в Бердянську Запорізької обла...

"Нав'язано кров'ю": Ніцой розповіла, чому проти домінування російської в Україні

четвер, 9 липень 2020, 12:45

В Україну російська мова була завезена танками, голодоморами та розстрілами. Письменниця, педагог та громадський діяч Лариса Ніцой заявила, що в Україні має домінувати українська мова, бо російську нашій країні нав'язано кров'ю, передають Патріоти Укра...