"Ваших колег в Африці вбили": Охоронець Медведчука натякнув журналісту "Схем" на "сумне майбутнє"

"Попереджений" Михайло Ткач був серед тих, хто зустрічав літак кума Путіна із РФ.

Михайло Ткач. Фото: соцмережі.

Журналіст програми Схеми Михайло Ткач розповів, як охоронець Віктора Медведчука нагадав йому про «ризики» роботи в медіа, передають Патріоти України.

Як приклад охоронець навів ситуацію з російськими журналістами, вбитими в Африці минулого року, написав Ткач у Facebook. "Тільки зустрічали літак Медведчука з Росії. Далі недослівний діалог з охоронцем Медведчука:

- От не сидиться вам.

- У кожного своя робота

- Так. Але у вас ризиків більше.

- Що ви маєте на увазі?

- Ваших колег нещодавно в Африці вбили.

- Це погроза?

- Ні. Просто кажу, що у вас багато ризиків", - написав Ткач.

Нагадаємо, у липні 2018 року в ЦАР вбили російського журналіста Орхана Джемаля, режисера Олександра Расторгуєва та оператора Кирила Радченка. Вони приїхали в республіку знімати фільм про російських найманців з ПВК Вагнер, підконтрольної "кухарю" президента Володимира Путіна, Євгену Пригожину.

Хіти тижня. "Никто нас не спасет. До встречи на том свете": Мешканці окупованого Донецька в паніці через коронавірус

четвер, 9 квітень 2020, 19:30

"Громадян республіки" переконують, нібито "ситуація під контролем", але ніхто в це не вірить. Коментарі користувачів соцмереж підтверджують його розповідь:. «Доскакались с трехцветной тряпкой, добегались на референдумы. Эх, молодежь жалко». «Учитывая, ...

"Не допомагай вірусу!": Мережу розвеселив заклик харківської "наливайки" (фото)

четвер, 9 квітень 2020, 19:29

Користувачі соцмереж відразу відгукнулися численними коментарями, серед яких є не тільки веселі. У Харкові один із закладів, який продає спиртні напої на розлив, відзначився незвичайним закликом, який актуальний під час карантину. Фото оголошення на дв...