"Вата" біснується: На Чернігівщині адепти РПЦвУ побили матір загиблого героя війни з Росією

Хресна хода послідовників Російської православної церкви в Україні (колишня УПЦ Московського патріархату) в місті Ніжин на Чернігівщині, яка відбулася 23 червня, перетворилася на провокацію проти пам'яті Героїв Небесної Сотні та побиття матері загиблого героя російсько-української війни, передають Патріоти України.

Як повідомили очевидці з місця подій, Ніжинська єпархія РПЦвУ свідомо пішла на загострення міжконфесійного протистояння, домагаючись багатолюдної "маніфестації русского міра" в центрі міста. У центрі міста зібралася акція протесту проти РПЦвУ та російської пропаганди.

"Є інформація, що міські поліцейські слухалися вказівок московських священників, які були із раціями та керували групою агресивних "тітушок", - йдеться у публікації.

Проходячи повз меморіал Героям АТО, адепти Московського патріархату поводилися агресивно, нападали на людей, які тримали плакати проти пропаганди "русского міра". Під час бійки постраждала мати одного з загиблих героїв війни.

За словами присутніх, керували агресивними діями проросійських вірян начальник ніжинського райвідділку Володимир Духно та його заступник Олександр Чепурний.

З архіву ПУ. Навпроти церкви: Парочка на Закарпатті зайнялася сексом, стоячи серед вулиці (відео 16+)

четвер, 5 серпень 2021, 23:30

Чоловік і жінка, очевидно, були нетверезі. У Хусті Закарпатської області пара зайнялася сексом, притулившись до будівлі місцевої ветаптеки, що навпроти церкви, передають Патріоти України 5 серпня 2020 року. Жвава траса і купа свідків поряд парочку не б...

З архіву ПУ. Біля Хортиці з глибин води дістали унікальну історичну знахідку (фото)

четвер, 5 серпень 2021, 23:05

Пам'ятка вже піддалася розграбуванню, але вчені знайшли ще цікаво багатих артефактів. Українська гідроархеологічна експедиція Хортицького заповідника виявила в гирлі Дніпра затонулий корабель, побудований приблизно в 16 столітті. Про це влітку 2018 рок...