
Український боксер Василь Ломаченко оцінив перемогу над японцем Масайоші Накатані та подякував Всевишньому за яскраве повернення в ринг. Відповідне відео опубліковано на сторінці Ломаченка в Instagram, передають Патріоти України.
Боксер зізнався, що після перемоги до нього надходить багато запитань. Щоб не відповідати кожному окремо, Василь вирішив вийти в прямий ефір і дати оцінку бою. "Величезне спасибі Всевишньому за те, що дав мені шанс повернутися, повернутися так красиво. Величезне спасибі моїй команді, Баті моєму спасибі. Він, звичайно, мозок, машина", - сказав боксер.
Ломаченко також висловив надію, що його бій-реванш з американцем Теофімо Лопесом відбудеться вже в грудні цього року. При цьому Василь не став відповідати тим, хто розкритикував його за відсутність прапора України під час оголошення переможця після бою з Накатані. Питання про прапор, зокрема, звучало в коментарях під трансляцією. "Одне питання по-братськи: чому прапор вчора не дістав?" - запитав один з користувачів. Однак Ломаченко залишив цю репліку без коментарів.
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...