
Український боксер Василь Ломаченко оцінив перемогу над японцем Масайоші Накатані та подякував Всевишньому за яскраве повернення в ринг. Відповідне відео опубліковано на сторінці Ломаченка в Instagram, передають Патріоти України.
Боксер зізнався, що після перемоги до нього надходить багато запитань. Щоб не відповідати кожному окремо, Василь вирішив вийти в прямий ефір і дати оцінку бою. "Величезне спасибі Всевишньому за те, що дав мені шанс повернутися, повернутися так красиво. Величезне спасибі моїй команді, Баті моєму спасибі. Він, звичайно, мозок, машина", - сказав боксер.
Ломаченко також висловив надію, що його бій-реванш з американцем Теофімо Лопесом відбудеться вже в грудні цього року. При цьому Василь не став відповідати тим, хто розкритикував його за відсутність прапора України під час оголошення переможця після бою з Накатані. Питання про прапор, зокрема, звучало в коментарях під трансляцією. "Одне питання по-братськи: чому прапор вчора не дістав?" - запитав один з користувачів. Однак Ломаченко залишив цю репліку без коментарів.
На автодорозі Бориспіль–Дніпро поблизу села Рогозів у Київській області в дорожньо-транспортній пригоді за участю двох легкових автомобілів загинули п'ятеро людей, ще двоє дістали травми, передають Патріоти України. За попередніми даними правоохоронців...
Народний депутат від "Слуги народу" В'ячеслав Медяник проживає в незадекларованому елітному маєтку під Києвом вартістю близько 1 мільйона доларів, який належить жінці, яка працювала нянею в його родині, передають Патріоти України з посиланням на розсл...