Ватні мрії скреп: Окупанти заявили, що хочуть запустити міжнародне залізничне сполучення через Кримський міст

Окупаційна влада Криму хоче налагодити залізничне сполучення на мосту через Керченську протоку декількома країнами. "У перспективі є ідеї щодо налагодження міжнародного залізничного сполучення з низкою країн", - повідомив голова фейкового уряду Криму Юрій Гоцанюк, передають Патріоти України.

До цього так званий віце-прем'єр-міністр Криму Георгій Мурадов заявив, що залізничне сполучення може бути налагоджено з Білоруссю, Казахстаном і Азербайджаном. Але багато буде залежати від роботи представників Росії в органах Євразійського економічного союзу та СНД за роз'ясненням вигідного й безпечного характеру залізничних перевезень на кримському напрямку.

Науковці розповіли в як людське око сприйматиме кольорову палітру Марса, з огляду на відмінність з умовами Землі

вівторок, 26 вересень 2023, 4:15

Ми зовсім по іншому бачили б кольори на інших планетах, хоча наш мозок і намагався б їх адаптувати. Про це свідчить нове дослідження. . Людський мозок демонструє дивовижну здатність адаптуватися до різних умов освітлення, подібно до початкової дезоріє...

Найстаріший завод Європи та втіха польських королів. Як в Дрогобичі котре сторіччя поспіль видобувають "біле золото" (відео)

вівторок, 26 вересень 2023, 3:25

У Дрогобичі на Львівщині близько 700 років виготовляють сіль за старовинною технологією. Солеварний завод у місті зʼявився ще в 1390 роках, сьогодні його працівники намагаються зберегти унікальне автентичне підприємство. . Щомісяця завод виробляє близ...