Ватник і медведчуковець: СБУ прийшла з обшуками до адепта "русского мира" в Миколаєві

Видання, яке належить Максиму Невінчаному, опубліковало карту України без Криму та із "республіками" "ДНР" і "ЛНР".

СБУ нарешті зацікавилася одіозним персонажем. Фото: соцмережі.

Співробітники СБУ в п'ятницю, 5 квітня, провели обшуки у депутата Миколаївської обласної ради, представника руху "Український вибір" Максима Невінчаного через публікації в соцмережах. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на видання "НикВести".

Як стало відомо, з обшуком в офіс, а також додому до Максима Невінчаного, його помічниці Наталії Хорошевської і Наталії Бобоєвої, яка в матеріалах слідства проходить як редактор сайту "Таймс.мк", що належить Невінчаному, прийшли співробітники Центрального апарату СБУ.

Постанову на обшук видала суддя Центрального районного суду Світлана Скрипченко 14 березня. Згідно з текстом постанови, 11 лютого 2019 року в інтернеті, в соціальній мережі Facebook в групі "Український вибір - Право народу Миколаїв" на сторінці, якою користується депутат Миколаївської обласної ради Максим Невінчаний, були розміщені, а в подальшому поширені в групах "Миколаїв краще місто" і "Миколаїв як він є" карта України, на якій Автономна республіка Крим зображена в кольорах російського прапора, територія Донбасу зображена в кольорах незаконних формувань "ДНР" і "ЛНР".

Волонтер і активіст Роман Синіцин відреагував на новину, нагадавши про попередню діяльність Невінчаного і реакцію на неї.

Хіти тижня. "Ей пох...р на вас всех": Мендель штовхнула журналістку (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 15:00

Прес-секретарка президента вирішила не зупинятися на досягнутому та напала на особу однієї із нею статі. Під час 14-годинного пресмарафону, який проводив президент Володимир Зеленський, його прессекретарка Юлія Мендель вкотре відштохнувала журналіста. ...

Приїхав не по роботі: Луценка помітили на вулиці в Лондоні (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 14:30

В ході бесіди з зацікавленим громадянином колишній генпрокурор відповів на кілька запитань. Колишнього генерального прокурора України Юрія Луценка зустріли на вулицях столиці Великобританії - Лондона. Зустріч українця з екс-главою ГПУ на своїй сторінці...