Ватники знахабніли: У Харкові невідомі повернули на перейменований проспект таблички з ім'ям Жукова (фото)

Щоправда поки що невідомі "активісти" наважилися на подібну діяльність тільки вночі.

У Харкові на проспекті Григоренка невідомі особи в нічний час встановили таблички «проспект маршала Жукова», повідомляють Патріоти України із посиланням на UA: Харків.
За словами місцевого жителя Сергія Тимохіна, його знайомий, житель одного з будинків по проспекту, коли побачив сходи за вікном, то вирішив, що до його сусідів намагаються проникнути грабіжники.

"Біля будинку, у його вікна, встановили сходи якісь люди, як йому здалося, полізли до сусідів. Оскільки він був один в кімнаті, незрозуміло, що відбувалося, люди спустилися і поїхали. Це була біла «Волга» з сходами на багажнику. Подзвонив, вийшов з дому, подивився, що так, вікно у сусідів ціле, але побачив, що змінена табличка. Питання: чому це відбувається вночі?", - розповів харків'янин.


Хіти тижня. У перукарню тут краще не ходити: Українка розповіла цікаві факти про життя в Австрії (фото)

субота, 6 червень 2020, 18:30

Ольга Толстунова організовує виставки для австрійських художників у закинутих будинках та інших незвичних місцях та інсценізує відомі картини на сучасний лад. Киянка Ольга Толстунова сім років живе у Відні в Австрії. Переїхала сюди в університет. Зараз...

Перемогла коронавірус: 104-літня жінка назвала найефективніші ліки

субота, 6 червень 2020, 17:10

Більшу частину життя вдова працювала в галузі охорони здоров'я та до 101 року не переставала водити машину. Мешканка будинку для людей похилого віку в англійському місті Дербі пережила дві війни, пандемію іспанського грипу і тепер одужала після коронав...