Ватники знахабніли: У Харкові невідомі повернули на перейменований проспект таблички з ім'ям Жукова (фото)

Щоправда поки що невідомі "активісти" наважилися на подібну діяльність тільки вночі.

У Харкові на проспекті Григоренка невідомі особи в нічний час встановили таблички «проспект маршала Жукова», повідомляють Патріоти України із посиланням на UA: Харків.
За словами місцевого жителя Сергія Тимохіна, його знайомий, житель одного з будинків по проспекту, коли побачив сходи за вікном, то вирішив, що до його сусідів намагаються проникнути грабіжники.

"Біля будинку, у його вікна, встановили сходи якісь люди, як йому здалося, полізли до сусідів. Оскільки він був один в кімнаті, незрозуміло, що відбувалося, люди спустилися і поїхали. Це була біла «Волга» з сходами на багажнику. Подзвонив, вийшов з дому, подивився, що так, вікно у сусідів ціле, але побачив, що змінена табличка. Питання: чому це відбувається вночі?", - розповів харків'янин.


Хіти тижня. "Довбо*об! Йди нах*й!": Вінницький коп красномовно пояснив водієві причину зупинки авто

субота, 16 листопад 2019, 2:00

Шокуюче відео, на якому вінницький коп вживає нецензурну лайку до водія, вже облетіло всю країну та зібрало сотні обурених коментарів. «Все сталось у вихідні. Їхав з Літина у бік Він­ниці. Раптом помітив автомобіль патрульних, які чомусь рушили за мною...

Хіти тижня. Неймовірно і моторошно: У Китаї зняли рибу "з людським обличчям" (відео)

субота, 16 листопад 2019, 0:35

У ставку, розташованому в околицях китайського міста Куньмін, на відео зняли дивного вигляду коропа.