Важкі часи проявляють, хто чого вартий: Могилевська відповіла на питання, чому не поїхала з України під час повномасштабної війни (відео)

Фото інстгаграм Наталі Могилевської

Українська співачка Наталія Могилевська вперше розповіла, чому не поїхала за кордон на початку повномасштабного вторгнення. Артистка зазначила, що у неї було чимало можливостей, проте вона не захотіла. Головна причина - це любов до України.

"У мене таке прізвище, у мене таке коріння, я настільки українка. Мій дід – викладач української філології у червоному університеті. Саме він прищеплював любов до української мови Рибчинському, це його учень, і Ніні Матвієнко. Я назавжди залишаюся в Україні. У мене було так багато можливостей виїхати. Я дуже люблю Київ", – сказала Наталя в інтерв'ю для Ukraine World News.

Вона також наголосила, що з 1999-го року робить усе, аби розвивати українську культуру та шоу-бізнес.

"Тоді було не модно співати українською, але в мене вже з'явилася пісня "Місяць", а до неї з Рибчинським пісня "Самота". Тобто всі свої перші кроки я робила, не забуваючи українську культуру, українську мову", - сказала співачка.

Тому наголосила, що як би важко зараз не було жити в країні, де йде війна, вона все одно має лише такі плани:

"Я буду тут. У мене є така внутрішня сила триматися попри все. Я та людина, яка під час війни має родину вдома, нікуди не виїжджала, в мене немає бомбосховища ми і з дітьми, із собаками, і з чоловіком живемо в Києві, їздимо з чоловіком по фронтах. Тобто ми знаходимо силу не боятися жити далі".

Уроки з Конгресу

субота, 20 квітень 2024, 22:50

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.

Послуга коштувала не дуже дорого: У Києві затримали чоловіків, які "допомагали" складати іспити з водіння

субота, 20 квітень 2024, 22:44

У Києві правоохоронці викрили чоловіків, які за гроші допомагали скласти іспіти з водіння у сервісних центрах МВС. Про це інформує пресслужба столичної прокуратури, передають Патріоти України. За даними слідства, один з фігурантів справи використовував...