Важко було відмовити: У Миколаєві юний військовий освідчився дівчині під час церемонії складання присяги

​Матрос вийшов зі строю зі зброєю та встав на коліно перед збентеженою дівчиною, запитавши, чи готова та взяти з ним шлюб.

У суботу, 4 січня, в Миколаєві під час церемонії складання присяги військовослужбовцями строкової служби Військово-Морських сил України, матрос освідчився коханій, повідомляють Патріоти України з посиланням на Міністерство оборони.

"До присяги було приведено 208 курсантів 198-го Навчального центру ВМС – кращі представники з 15 областей... Романтичною родзинкою заходу стало освідчення у коханні. У однострої матрос Богдан встав на коліно та запитав свою дівчину, чи готова вона вийти за нього заміж, на що отримав ствердну відповідь", - йдеться у повідомленні, - йдеться у повідомленні МОУ.
Зазначається також, що упродовж місяця матроси-контрактники на базі Центру навчалися військової справи. Більшість з них нестимуть службу в берегових підрозділах та у корабельному складі ВМС Збройних Сил України. Загалом упродовж 2019 року в навчальному центрі було підготовлено майже тисячу призовників.

Не годують і не дають забрати речі: Шпиталізовані на Закарпатті туристи вимагають випустити їх з нелюдських умов (відео)

середа, 26 лютий 2020, 21:46

На пункті пропуску “Тиса” під час перевірки пасажирів у туристичному автобусі прикордонники виявили температуру майже 38 градусів в одної з них. Групу осіб із КПП "Тиса", які прибули сьогодні вночі разом із хворою жінкою, шпиталізували у інфекційне від...

"Даєш Азарова тоді вже!": Соцмережі розбурхало можливе призначення Тігіпка главою уряду

середа, 26 лютий 2020, 20:16

Люстрацію Сергія Тігіпка може зняти через Європейський суд з прав людини і таке рішення може стати прецедентом і сприяти поверненню інших втікачів українських екс-чиновників. Соціальні мережі активно обговорюють чутки про можливе призначення олігарха і...