Важко назвати це карою: У Львові винесли вирок хлопцю, який носив футболку із символікою СРСР

У Львові місцевого жителя засудили за носіння футболки із зображенням комуністичної символіки. Він отримав один рік обмеження волі умовно, але був звільнений від відбування покарання з випробувальним терміном, інформують Патріоти України.

Як повідомляє видання "Судовий репортер", таке рішення ухвалив Галицький районний суд 24 березня. Зазначається, що 22-річного Владислава Болотникова затримали у вересні 2020 року в центрі міста у футболці з написом "СРСР", на якій також була зображена п'ятикутна зірка із серпом і молотом.

Його визнали винним за ч.1 ст.436-1 КК – за публічне використання символіки комуністичного тоталітарного режиму. Йому загрожувало позбавлення волі на строк до п'яти років, але суд призначив умовне покарання, враховуючи вчинення нетяжких злочинів і те, що підсудний є молодою людиною і позитивно характеризується за місцем проживання.

На суді він визнав провину, заявив, що розкаюється, і запевнив, що не мав наміру вчинити злочин і "пропагувати тоталітарний режим". Під час одного із судових засідань під стінами суду збиралися мітингувальники з плакатами: "Комунізм – злочин. Його пропаганда також злочин", "Закон один для всіх" і "Пропаганда СРСР – це пропаганда злочинів радянського режиму".

Нагадаємо, 9 квітня 2015 року депутати Верховної Ради України ухвалили закон "Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборону пропаганди їх символіки".

Як виглядає повернуте Україні судом Нідерландів "скіфське золото", про яке говорить весь світ

середа, 27 жовтень 2021, 5:45

Якщо б Москва не подавала б касацію, ці скарби були вже у Києві протягом трьох місяців. Однак, скоріш за все доведеться ще почекати. Знаменита колекція "Скіфське золото" через 8 років нарешті буде повернута Україні. Таке рішення 28 жовтня прийняв Апеля...

Хіти тижня. Могли постраждати десятки тисяч українців: "АТБ" запевняє, що не допустив на свої полиці небезпечну продукцію з-за кордону, про котру попереджала Держпродспоживслужба

середа, 27 жовтень 2021, 4:00

Рітейлер обіцяє, що всі ніякісні напівфабрикати будуть утилізованими. Найбільша національна мережа магазинів-дискаунтерів «АТБ» не допустила до реалізації партію небезпечної продукції румунського виробника. Невідповідна партія вилучена компанією з обіг...