Важко поранив сусід: Лікарі рятують життя арбітра УПЛ Лисаковського, вже зробили кілька операцій

Андрій Лисаковський. Фото: соцмережі.Екс-суддя чемпіонату України Андрій Лисаковский знаходиться в лікарні в дуже важкому стані після того, як отримав вогнепальне поранення, повідомляють Патріоти України.

За даними Всеволода Непогодіна, колишній арбітр серйозно постраждав, коли прийшов провідати матір. "Був підстрелений з рушниці неадекватним сусідом. Терміново потрібна кров", - написав Непогодін.

Друг екс-судді Сергій Тищенко пише, що Лисаковському видалили селезінку, прооперували серце, плевральну порожнину, легеню і кишечник. Поки подробиці конфлікту колишнього судді чемпіонату України з сусідом його матері невідомі. З 1993 по 1994 роки Лисаковський грав в аматорській команді "Благо" (Благоєво). У 1995 році перейшов в СК "Миколаїв". 13 липня 2013 дебютував в якості головного судді в Прем'єр-лізі.

Хіти тижня. Парад запроданців: Хто з українських артистів виступить на російській "Пісні року"

субота, 27 листопад 2021, 15:00

Як свідчить анонс, у ньому візьмуть участь і українські артисти. Так, організатори називають майбутнє дійство «грандіозним» та «головним концертом країни». Заплановано його на 4 грудня. Для росіян співатимуть, у тім числі, Софія Ротару, Artik & Asti, А...

Як у фільмі жахів: У Дніпрі в парку комунальники знайшли людські кістки (фото)

субота, 27 листопад 2021, 14:44

У Дніпрі у парку 40-річчя визволення міста працівники КП "Благоустрій" знайшли людські кістки. Не виключено, що тут була чиясь могила. Про це свідчить той факт, що були знайдені також частини надгробка, а місцями виникали провалля у землі. Слід зазначи...