Важко повірити, але факт: Вчителька на шоу "Хто хоче стати мільйонером?" не відповіла на елементарне запитання

У Великій Британії на шоу "Хто хоче стати мільйонером?", яке транслювалося 9 вересня, глядачі були шоковані, коли вчителька природознавства не відповіла на легке питання з хімії. Про це розповідає The Sun, передають Патріоти України.

Проблеми у вчительки виникли з питанням "Череп і схрещені кістки - це застережливий символ, який конкретно вказує на те, що матеріал: A) токсичний, Б) корозійний В) небезпечний для навколишнього середовища, Г) вогненебезпечний".

Жінка використовувала опцію 50/50, скоротивши відповіді до двох. У підсумку вона сказала: "Я впевнена, що це небезпечно для навколишнього середовища".

Глядачі були шоковані її відповіддю, в соцмережах вони не приховували свого обурення. "Як, чорт візьми, вчитель природничих наук дав на це неправильну відповідь!", "Я не можу повірити, що сиджу тут і дивлюся "Хто хоче стати мільйонером" і бачу, як учитель природних наук неправильно відповідає на питання про токсичний знак", "Учитель природних наук ... очевидно, пропустив тренінг з охорони праці", - пишуть вони.

"Бойові фенікси" із червоно-чорними крилами: Особливі птахи завітали до заповідника на Одещині (фото)

неділя, 14 серпень 2022, 23:50

До національного природного парку "Тузлівські лимани" в Одеській області прилетіли фламінго. Про це повідомив доктор біологічних наук, співробітник парку Іван Русєв у Facebook, передають Патріоти України. За його словами, до парку прилетіли птахи, яких...

"Росіяни не розпочинали війну": Глава комісії WADA Макларен закликав повернути РФ у світовий спорт

неділя, 14 серпень 2022, 23:29

Голова незалежної комісії Всесвітньої антидопінгової агенції (WADA) з розслідування справи про допінг на Олімпіаді-2014 Річард Макларен назвав несправедливим усунення російських спортсменів від міжнародних стартів. В ефірі спортивному шоу в Німеччині М...