
Покинута військова база в Антарктиді, до якої планується експедиція на початку грудня, буде знищена. Таку заяву зробила тристороння комісія за участю американських, норвезьких і австралійських фахівців, передають Патріоти України.
За їх словами, які цитує Explorer, якщо дані, що ця база дійсно військова, і можливо була створена Німеччиною в період Третього Рейху, то необхідно припинити подальші спроби експедицій до неї. Улаф Андерсон з норвезького антарктичного комітету вважає, що можливо на базі можуть бути предмети військового призначення, які представляються небезпечними - наприклад міни або артилерійські снаряди. Також цілком ймовірно знаходження різних хімічних речовин.
За словами учасника норвезької групи дослідників, завдяки американській допомозі, ймовірну базу, якщо вона буде розкопана, вдасться перевірити на наявність вибухонебезпечних предметів - двоє учасників американської сторони це військові сапери. Також планується взяти для дослідження залишків бази скануючt обладнання.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...