Вбачають небезпеку: Американці із союзниками вирішили знищити базу Гітлера в Антарктиді

Історики вважають, що знайдена база була споруджена ще в 1938 році і була частиною проекту «Нова Швабія».

Покинута військова база в Антарктиді, до якої планується експедиція на початку грудня, буде знищена. Таку заяву зробила тристороння комісія за участю американських, норвезьких і австралійських фахівців, передають Патріоти України.

За їх словами, які цитує Explorer, якщо дані, що ця база дійсно військова, і можливо була створена Німеччиною в період Третього Рейху, то необхідно припинити подальші спроби експедицій до неї. Улаф Андерсон з норвезького антарктичного комітету вважає, що можливо на базі можуть бути предмети військового призначення, які представляються небезпечними - наприклад міни або артилерійські снаряди. Також цілком ймовірно знаходження різних хімічних речовин.

За словами учасника норвезької групи дослідників, завдяки американській допомозі, ймовірну базу, якщо вона буде розкопана, вдасться перевірити на наявність вибухонебезпечних предметів - двоє учасників американської сторони це військові сапери. Також планується взяти для дослідження залишків бази скануючt обладнання.

Група висадиться у вірогідному районі пошуку на початку грудня і проведе там як мінімум три тижні. Всі зібрані матеріали будуть доставлені в Австралію для продовження досліджень. Історики вважають, що знайдена база була споруджена ще в 1938 році і була частиною проекту «Нова Швабія». У амбітні плани Третього Рейху входило створення великої бази в Антарктиді, де був би розташований значний військовий контингент. Раніше фахівці нібито визначили приналежність покинутої військової бази, знайденої ентузіастами за допомогою аналізу супутникових знімків. Крім того, як стало відомо, США намагалися шукати базу Гітлера в Антарктиді ще в кінці 40-х років.

Веселі розваги тривали недовго: На базі відпочинку на Херсонщині зафіксовано Covid-19, ізолювали 165 людей

субота, 11 липень 2020, 0:30

Коронавірус виявлено у чоловіка з обслуговуючого персоналу. Наразі хворого госпіталізовано до обласної інфекційної лікарні, симптомів наявності коронавірусу у нього не виявлено, його стан задовільний. «На момент виявлення інфікованого на базі відпочинк...

Відрізнити від справжніх майже неможливо: Як підробляють розмови глав держав (аудіо)

субота, 11 липень 2020, 0:25

Російська технологія відкриває великі можливості для фальсифікацій. У соцмережах з'явився ролик про російську технологію з синтезування голосів, де російський президент Путін розповідає, як підробити і фальсифікувати голос будь-кого, передають Патріоти...