Вбачають небезпеку: Американці із союзниками вирішили знищити базу Гітлера в Антарктиді

Історики вважають, що знайдена база була споруджена ще в 1938 році і була частиною проекту «Нова Швабія».

Покинута військова база в Антарктиді, до якої планується експедиція на початку грудня, буде знищена. Таку заяву зробила тристороння комісія за участю американських, норвезьких і австралійських фахівців, передають Патріоти України.

За їх словами, які цитує Explorer, якщо дані, що ця база дійсно військова, і можливо була створена Німеччиною в період Третього Рейху, то необхідно припинити подальші спроби експедицій до неї. Улаф Андерсон з норвезького антарктичного комітету вважає, що можливо на базі можуть бути предмети військового призначення, які представляються небезпечними - наприклад міни або артилерійські снаряди. Також цілком ймовірно знаходження різних хімічних речовин.

За словами учасника норвезької групи дослідників, завдяки американській допомозі, ймовірну базу, якщо вона буде розкопана, вдасться перевірити на наявність вибухонебезпечних предметів - двоє учасників американської сторони це військові сапери. Також планується взяти для дослідження залишків бази скануючt обладнання.

Група висадиться у вірогідному районі пошуку на початку грудня і проведе там як мінімум три тижні. Всі зібрані матеріали будуть доставлені в Австралію для продовження досліджень. Історики вважають, що знайдена база була споруджена ще в 1938 році і була частиною проекту «Нова Швабія». У амбітні плани Третього Рейху входило створення великої бази в Антарктиді, де був би розташований значний військовий контингент. Раніше фахівці нібито визначили приналежність покинутої військової бази, знайденої ентузіастами за допомогою аналізу супутникових знімків. Крім того, як стало відомо, США намагалися шукати базу Гітлера в Антарктиді ще в кінці 40-х років.

Боролася із хворобою майже рік: У Києві в госпіталі померла снайперка-розвідниця, яка воювала на Донбасі (фото)

субота, 15 травень 2021, 14:47

У київському шпиталі 14 травня померла снайперка-розвідниця з Вінниці, яка воювала на Донбасі. Попередній діагноз – гострий лейкоз. Про це "Суспільному" розповіла волонтерка Юлія Щербань, передають Патріоти України. Ім'я української снайперки - Ольга Г...

"Атмосфера Лондона": У російській виправній колонії встановили червоні телефонні будки та намалювали Біг-Бен (фото)

субота, 15 травень 2021, 14:33

Росіяни знову відрізнилися незрозумілим креативом – у новосибірській виправній колонії №8 встановили лондонські телефонні будки. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на сайт російської Федеральної служби виконання покарань (ФСВП). Зазнача...