Вберегти життя дітей: Херсонець сам намалював "зебру" біля школи, бо втомився чекати дорожників з їх "великим будівництвом" (відео)

Чоловік придбав матеріали власним коштом і працював у вихідні.

Дорогу на вулиці Тираспольськй у Херсоні відремонтували більше місяця тому, а от робити дорожню розмітку не поспішають, не зважаючи на те, що розпочався навчальний рік, і зебра біля 30-ї школи, яка розташована поруч з жвавим автошляхом, конче потрібна, зазначають Патріоти України.

Житель Херсона Юрій Єфремов, не дочекавшись дорожної служби, сам взявся за розмітку біля навчального закладу. Як розповідає чоловік, у нього в школі №30 навчаються дві дочки. Він чекав, що розмітку відновлять на новому дорожньому полотні з початком навчального року, але цього не сталося.

Чоловік впевнений, що та розмітка, яку зробив він, набагато якісніша. Замість традиційної фарби він використовує білий рідкий пластик з закріплювачем. Чоловік говорить, що такі матеріали зношуються в кілька разів менше, ніж ті, якими працюють дорожні служби.

Щоб правильно нанести розмітку, Юрій вивчав інформацію в Інтернеті, а "зебру" зробив за всіма державними нормативами - кожна смуга шириною в 50 см. У верхньому шарі фарби чоловік посипав склокульки, щоб "зебру" було видно вночі. Фарба, яку використовував Юрій, сохне щонайбільше 15 хвилин.

Водії, які проїздили повз, допомогали йому хто фінансово, а хто просто добрим словом.

Була двічі зґвалтована:: Спливли моторошні подробиці вбивства 6-річної дівчинки підлітком на Харківщині

четвер, 21 жовтень 2021, 15:25

У Харківській області завершено досудове розслідування вбивства 6-річної Мирослави Третяк її 13-річним сусідом. Адвокат сім'ї загиблої дівчинки Артем Донець підтвердив факт зґвалтування дитини. Про це повідомляє VGORODE, передають Патріоти України. У В...

Може бути дуже "підступним": Лікар назвав симптоми нової мутації вірусу штаму "Дельта"

четвер, 21 жовтень 2021, 14:56

Коронавірус штаму Дельта вважається найважчим і небезпечним варіантом захворювання. Нещодавно був виявлений новий штам, який вже назвали "Дельта плюс". Що це за штам і які у нього є відмінні симптоми, розповів львівський лікар Тарас Жиравецький у своєм...