"Вбили друзі, із якими хлібом ділився": Розкрилася правда про ліквідацію терориста "ДНР" на Донбасі

Пропагандисти Кремля воліють мовчати про подібні історії.

Терориста "ДНР", снайпера Андрія (Скрипаля) Куцького, якого ліквідували нещодавно на Донбасі, вбили свої ж. Про це заявив, ймовірно, його товариш, опублікувавши допис-співчуття у спільноті соцмережі "ВКонтакте". Скріншотом поділився у Twitter блогер Necro Mancer, передають Патріоти України.

"Скрипалю", пам'ятаю тебе, братику. Сумую. Підло, брате, свої ж прибрали, 9 полк", – написав зокрема Дмитро П'ятанов. У коментарях під його заявою користувачі почали запитувати, мовляв, "як це свої", на що той поділився подробицями. За його словами, після вбивства терориста також пограбували.

"Свої, та ще й друг, з яким чай пив і хлібом ділився. А поки він помирав, деякі мерзотники шмонали його речі. А це гвинтівку СГД, ноутбук і багато ще", – запевнив він.

"Ось і почали прояснюватися деякі подробиці смерті "Скрипаля", – відреагував на це Necro Mancer.

Хіти тижня. Один з найбагатших людей світу: Яку спадщину залишив померлий султан Оману

неділя, 19 січень 2020, 1:00

Абсолютний владика Омана Кабус бен Саїд, який помер на 79-му році життя, був одним з найбагатших монархів у світі, і міг собі дозволити величезну кількість палаців та апартаментів. Султану Кабусу належало 2 великих палаци в Салалі — Хісн та Аль-Мамура,...

З архіву ПУ. Тут загинули 300 тис. осіб: Фотограф показав моторошні знімки з ''дороги смерті'' Сталіна

субота, 18 січень 2020, 23:55

Помічники радянського диктатора знали, що його мрія побудувати залізницю в цьому районі не увінчається успіхом, але ніхто йому не наважився про це сказати. Новозеландський фотограф Амос Чаппл зробив знімки недобудованої залізниці "Чум - Салехард - Ігар...