"Вбили друзі, із якими хлібом ділився": Розкрилася правда про ліквідацію терориста "ДНР" на Донбасі

Пропагандисти Кремля воліють мовчати про подібні історії.

Терориста "ДНР", снайпера Андрія (Скрипаля) Куцького, якого ліквідували нещодавно на Донбасі, вбили свої ж. Про це заявив, ймовірно, його товариш, опублікувавши допис-співчуття у спільноті соцмережі "ВКонтакте". Скріншотом поділився у Twitter блогер Necro Mancer, передають Патріоти України.

"Скрипалю", пам'ятаю тебе, братику. Сумую. Підло, брате, свої ж прибрали, 9 полк", – написав зокрема Дмитро П'ятанов. У коментарях під його заявою користувачі почали запитувати, мовляв, "як це свої", на що той поділився подробицями. За його словами, після вбивства терориста також пограбували.

"Свої, та ще й друг, з яким чай пив і хлібом ділився. А поки він помирав, деякі мерзотники шмонали його речі. А це гвинтівку СГД, ноутбук і багато ще", – запевнив він.

"Ось і почали прояснюватися деякі подробиці смерті "Скрипаля", – відреагував на це Necro Mancer.

"Мене люблять із будь-якою вагою": 250-кілограмовий син Нікаса Сафронова поділився секретами зваблювання жінок

середа, 23 вересень 2020, 0:21

Музикант закликає ставитися до жінок із повагою та не наділяти їх якимись дивними якостями у власній уяві. Син російського художника Нікаса Сафронова піаніст Лука Затравкін, який зламав басейн в Туреччині, поділився своїми секретами зваблювання жінок, ...

З архіву ПУ. Апокаліпсис сьогодні: Мережу вразило відео нічного Донецька

вівторок, 22 вересень 2020, 23:55

Місто за період окупації стало "мертвим"... У мережі опубліковано відео прогулянки пізно ввечері по пустельному окупованому Донецьку. Запис опублікував відомий блогер Стіг Барді у себе на каналі в YouTube, передають Патріоти України 3 вересня 2019 року...