Вбити людство вірусом: В українському підручнику знайшли новий сумнівний "креатив"

Суть гри полягає в контролі хвороби, яка заразила "нульового пацієнта" - гравець повинен заразити і вбити всіх людей на планеті, розвиваючи хворобу й адаптуватися до різних умов.

В українському шкільному підручнику з біології 11-класникам рекомендують в одному з практичних завдань змоделювати поширення глобальної інфекції на комп'ютерній грі Plague Inc, передають Патріоти України.

Треба сказати, що нещодавно і в інших підручниках був помічений "креатив" - йдеться про карту з РПГ "іграшки" Skyrim в підручнику з географії для шестикласників, а також фото-мема на голлівудського актора Кіану Рівза "сумний Кіану", що потрапив на сторінки підручника з всесвітньої історії для 10 класу.

В даному випадку в мережі звернули увагу на підручник "Біологія та екологія" для 11 класу авторства Костянтина Задорожнього. У ньому учням пропонують змоделювати поширення глобальної інфекції ресурсами Plague Inc.

Треба спочатку вибрати певну інфекцію, задати початкові параметри, спостерігати за поширенням вірусу і сформувати висновки.

Мультиплатформенна комп'ютерна стратегія в жанрі біологічного симулятора Plague Inc. ("Чума Інкорпорейтед") вийшла в 2012-му "Дітище" британської компанії Ndemic Creations доступне для платформ Android, iOS, Linux, macOS, Microsoft Windows, Windows Phone, Xbox One, PlayStation 4 і Nintendo Switch. Суть гри полягає в контролі хвороби, яка заразила "нульового пацієнта" - гравець повинен заразити і вбити всіх людей на планеті, розвиваючи хворобу й адаптуватися до різних умов.

Іграшка-симулятор отримала велику популярність серед геймерів, а на тлі розбурханого вбивчого нового коронавіруса з Китаю у Plague Inc. зараз - новий бум по завантаженням. Додамо, що рекомендації у підручнику взяті із збірника навчальних програм для 10-11 класів "Профільна школа як шлях до конкурентноспроможної особистості", складеному за підтримки Національної академії педагогічних наук та Інституту педагогіки.

Хіти тижня. Тепер у житті опальний артист бачив усе: Як виглядає камера актора Єфремова в тюрмі

вівторок, 24 листопад 2020, 0:35

Після прибуття в колонію відомому акторові буде дозволено відвідувати бібліотеку, виписувати газети і журнали, займатися спортом і ходити в місцеву православну церкву.​. Таким чином, інформація про елітну камері була спростована. Камера Єфремова розрах...

Резонанс тижня. "Це дуже велика втрата": Помер заслужений артист України, у мережі хвиля скорботи

вівторок, 24 листопад 2020, 0:10

У четвер, 19 листопада, у віці 70 років помер Заслужений артист України Анатолій Мацак, передають Патріоти України. Як повідомили в Закарпатському академічному музично-драматичному театрі, він був неймовірної душі людина, а також люблячим чоловіком, ба...