Вбивали шампуром на очах у дітей: У мережі показали відео з "рибалками" на українському пляжі

На одному з пляжів міста Одеси, відпочивальники шампурами вбили ската на очах у дітей. Відповідне відео опубліковано в Telegram-каналі Одеса INFO, передають Патріоти України.

Як видно на кадрах, двоє відпочивальникыв палицями витягли ската на берег і вбили.

Відзначимо, чорноморський скат-хвостокол має на хвості колючку, точніше справжній меч - до 20 сантиметрів в довжину. Його краъ дуже гострі, до того ж зазубрені, уздовж леза, з нижньої сторони - жолобок, в якому видно темну отруту з отруйної залози на хвості. Якщо зачепити лежачого на дні хвостокола, він вдарить хвостом як бичем; при цьому він своєю колючкою може завдати глибоку рубану рану.

Разом з тим, скати полохливі, бояться шуму, намагаються відплисти від купальників. Тому необхідності в такому жорстокому вбивстві не було.

Хіти тижня. "Я мушу поїхати в село на 5 тисяч?": Дружина Віктора Павліка нарвалася на критику за "шикарний" відпочинок

четвер, 13 серпень 2020, 2:00

Катерина Реп'яхова зізналася, що любить "шикарну Туреччину від €2000" за тур. Дружина Віктора Павліка Катерина Реп'яхова відпочила в Болгарії. Але їй не сподобалося. Про це жінка чесно розповіла у своєму Instagram-блозі, передають Патріоти України. "Вс...

#ШахрайГудбай – у метро Києва з'явився оригінальний "антишахрайський" потяг (фото)

четвер, 13 серпень 2020, 0:32

Артпоїзд #ШахрайГудбай курсуватиме впродовж серпня синьою гілкою метро. Київський метрополітен запустив артпоїзд з правилами безпечного безготівкового розрахунку, інформують Патріоти України. В такий спосіб столична підземка приєдналась до Всеукраїнськ...