Вбивали шампуром на очах у дітей: У мережі показали відео з "рибалками" на українському пляжі

На одному з пляжів міста Одеси, відпочивальники шампурами вбили ската на очах у дітей. Відповідне відео опубліковано в Telegram-каналі Одеса INFO, передають Патріоти України.

Як видно на кадрах, двоє відпочивальникыв палицями витягли ската на берег і вбили.

Відзначимо, чорноморський скат-хвостокол має на хвості колючку, точніше справжній меч - до 20 сантиметрів в довжину. Його краъ дуже гострі, до того ж зазубрені, уздовж леза, з нижньої сторони - жолобок, в якому видно темну отруту з отруйної залози на хвості. Якщо зачепити лежачого на дні хвостокола, він вдарить хвостом як бичем; при цьому він своєю колючкою може завдати глибоку рубану рану.

Разом з тим, скати полохливі, бояться шуму, намагаються відплисти від купальників. Тому необхідності в такому жорстокому вбивстві не було.

У Києві водій закрив держномер мотоцикла жіночою білизною та поплатився за це (фото)

субота, 17 квітень 2021, 0:32

Якщо чоловік хотів пожартувати, то можна сказати, що жарт обійшовся йому зовсім недешево. У Києві мотоцикліст закрив державний номер свого транспортного засобу предметом жіночої білизни й був оштрафований на 850 гривень. Про це на своїй сторінці у Fac...

Палац, де жила Роксолана: У Топкапи провели розкопки та знайшли дещо унікальне (фото)

п’ятниця, 16 квітень 2021, 23:42

У турецькій столиці Стамбулі досліджували палац Топкапи. Науковці під час підземних досліджень там виявили галерею римського періоду, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ. Галерея була знайдена під час надземних та підземних робі...