Вбивство 5-річного хлопчика під Києвом: Сплив кричущий факт про поліцію

У місті Переяслав-Хмельницький, в якому смертельно поранили 5-річну дитину, немає патрульної поліції, у тому вигляді, в якому її запускали в 2015 році. Про це в Facebook розповіла журналістка Ольга Худецька, повідомляють Патріоти України.

Вона зазначила, що нових копів не набирали з вулиці і не навчали за всіма стандартами. "У Переяслав-Хмельницькому та інших містах, яким не пощастило мати цю нову поліцію є так звані ГШР або ГРПП. (Групи швидкого реагування і групи реагування патрульної поліції). Виглядають як патрульні, називаються навіть майже як патрульні. Але це не хлопці з поза системи, які пройшли спеціальне оновлене навчання", – пояснила вона.

Худецька зазначила, що в ГШР и ГРПП набирали співробітників зсередини системи. "У 2016-17 роках це були переважно колишні даішники, чергова частина, ППСники і подібний контингент. Того навчання, як в містах, де запускали нову поліцію, вони не проходили. Цей геніальний проект придумав і лобіював Костянтин Бушуєв з МВС", – розповіла журналістка.

Вона акцентувала, що у всіх містах України, де немає нової поліції, їх роль виконують ГШР і ГРПП. "Для людей не в темі, зовні важко їх відрізнити. Форма як у патрульних, назва теж щось про патрулі. Але ключове - позасистемність людей, відбір і навчання - опускається. Потьомкінські село, видимість реформи", – підсумувала вона.

Після скандалу з Польщею: Журі для "Євробачення" тепер обиратимуть українці, правила змінено

середа, 18 травень 2022, 14:28

Після гучного скандалу з балами представнику Польщі від України на Євробаченні-2022, Національна суспільна телерадіокомпанія України (НСТУ) вирішила змінити формат обрання членів журі конкурсу. Із наступного року українці зможуть безпосередньо впливати...

Для них "особливе місто": Бєдняков назвав три ймовірні причини, чому росіяни ненавидять Маріуполь

середа, 18 травень 2022, 14:22

Відомий український телеведучий Андрій Бєдняков вважає, що росіяни ненавидять Маріуполь та так безжально намагаються його знищити, зокрема, тому що місто не скорилося у 2014 році. Тоді українцям вдалося звільнити його від самопроголошених формувань, як...