"Вбивство честі": У Пакистані родичі по-звірячому розправилися з двома сестрами через поцілунок на відео

Дві двоюрідні сестри 22 і 24 років стали жертвами "вбивства честі" у віддаленому селі пакистанської провінції Хайбер-Пахтунхва. Про це повідомляє СNN, передають Патріоти України.

Зазначається, що родичі вбили дівчат після того, як в інтернеті з'явилося відео, на якому сестри дозволили чоловікові поцілувати себе в губи. За підозрою у вбивстві заарештували батька однієї з жертв і брата іншої. Вони зізналися в злочині.

Відео поцілунку було зроблено рік тому, проте в інтернет потрапило лише нещодавно. На ньому видно, як молодий чоловік цілує двох жінок в губи, а третя сміється поруч з ними. Герой ролика заарештований за неналежну поведінку.

Вражаюче добре збереглася: На популярному курорті знайшли стародавню мозаїку (фото)

неділя, 25 липень 2021, 23:29

Глава археологічної місії Університету Авіньйона Клер Баландьє виявив в місті Пафос древню мозаїчну підлогу, яка була частиною будівлі елліністичного періоду. Про це пише GreekReporter, передають Патріоти України. Це місце відоме археологам як "Пафоськ...

З архіву. "Хамили, коли говорила російською": Українка знайшла нове життя між Європою та пострадянським простором

неділя, 25 липень 2021, 23:05

Наша співвітчизниця розповіла про країну, в якій, на її думку, можна здобути хорошу освіту. Юлія Русяновська у 2016 році з відзнакою закінчила Миколаївську гімназію №41. Дівчина мала активну громадську позицію і була президентом учнівського самоврядува...