Вбивство дівчинки в Німеччині: Батько заборонив ховати дитину на чужині

У п'ятницю ввечері майже 2000 жителів міста Дебельн зібралися на центральній площі Обермаркту, де вшанували пам'ять вбитої 9-річної Валерії, яка знайшла прихисток від війни у Німеччині, але через два роки була жорстоко вбита дорогою до школи. Про це пише BILD, передають Патріоти України.

Видання зазначає, що на акцію пам'яті прийшов маже кожен десятий мешканець Дебельна, в якому живе близько 23 000 осіб. "Зі сцени виступив бургомістр Свен Лібхаузер. Люди принесли квіти, свічки та м'які іграшки, а потім запустили в небо повітряні кулі", - йдеться у повідомленні.

Батько дівчинки Роман, який воює на фронті в Україні, заявив журналістам, що має намір приїхати до Німеччини за тілом, щоб поховати дочку на батьківщині. "Я хочу забрати доньку додому та поховати її тут, в Україні. Я не залишу її там", - наголосив чоловік.

Найближчим часом Роман має прибути до Німеччини. Після звістки про зникнення дівчинки, її батькові надали відпустку. Зараз він оформлює відповідні документи для поїздки до Німеччини.

Валерія приїхала до Німеччини майже одразу після початку повномасштабної війни в Україні разом із мамою, бабусею та сестрою. Її 32-річний батько Роман залишився в Україні та пішов воювати на фронт. Згодом стосунки між батьками дівчинки розладилися, й вони розлучилися.

Не дивно, що помер зовсім молодим. Науковці відтворили зовнішній вигляд Тутанхомона. Цей фараон виявився страшним інвалідом від народження через регулярний інцест предків (фото)

середа, 24 липень 2024, 8:22

Тутанхамон — один із найвідоміших фараонів Стародавнього Єгипту, який зійшов на престол, коли йому було лише 9 років, нагадують Патріоти України. Йому поклонялися як богоподібній істоті понад три тисячоліття тому, і поховали так само розкішно: у багато...

Депортації бути? Україна обговорює з Молдовою повернення чоловіків призовного віку, які втекли туди

середа, 24 липень 2024, 7:37

Україна обговорює з офіційним Кишиневом повернення додому українських чоловіків призовного віку, які виїхали з країни незаконно і залишаються у Молдові. Як повідомляє Newsmaker, про це у телепрограмі сказав посол України у Молдові Марко Шевченко, перед...