Вбивство дівчинки в Німеччині: Один із підозрюваних надав надійне алібі

Один із двох чоловіків, яких поліція підозрювала в причетності до вбивства дев’ятирічної українки Валерії в Німеччині, надав алібі. Про це повідомляє Bild, передають Патріоти України.

Журналісти таблоїду поспілкувалися з чоловіком. Ним виявився українець Геннадій, який, мав стосунки з матір'ю вбитої Валерії. Геннадій розповів, що вилетів до Стамбула 31 травня, тобто за 3 дні до зникнення дівчинки. А до Німеччини він повернувся тільки 12 червня, коли тіло дитини знайшла поліція. Чоловік сказав, що в Туреччині він був на прийомі у стоматолога в Стамбулі. Як доказ він показав рахунок за лікування на суму 5110 доларів і штампи в паспорті.

Він також розповів, про те, що його розшукують, він дізнався тільки після повернення до Німеччини. При цьому він зізнався, що бачив пропущені дзвінки, однак не реагував на них. Поліція затримала його, коли він повертався з аеропорту.

Він також розповів, що познайомився з матір'ю Валерії Надією два роки тому і вони пробули у стосунках п’ять місяців. За словами самого чоловіка, він «був злий і образив» маму дівчинки. Bild пише, що чоловік погрожував їй, через що Надія заявила на нього в поліцію за «переслідування». «Мені болить серце, у мене були хороші стосунки із [загиблою] дівчинкою. Я хочу, щоб злочинця швидко знайшли, і допомагаю поліції своїми свідченнями», — додав Геннадій.

Не дивно, що помер зовсім молодим. Науковці відтворили зовнішній вигляд Тутанхомона. Цей фараон виявився страшним інвалідом від народження через регулярний інцест предків (фото)

середа, 24 липень 2024, 8:22

Тутанхамон — один із найвідоміших фараонів Стародавнього Єгипту, який зійшов на престол, коли йому було лише 9 років, нагадують Патріоти України. Йому поклонялися як богоподібній істоті понад три тисячоліття тому, і поховали так само розкішно: у багато...

Депортації бути? Україна обговорює з Молдовою повернення чоловіків призовного віку, які втекли туди

середа, 24 липень 2024, 7:37

Україна обговорює з офіційним Кишиневом повернення додому українських чоловіків призовного віку, які виїхали з країни незаконно і залишаються у Молдові. Як повідомляє Newsmaker, про це у телепрограмі сказав посол України у Молдові Марко Шевченко, перед...