
У Станиці Луганській на Луганщині поліцейські затримали 43-річного чоловіка, який підозрюється у подвійному вбивстві. Він зарубав своїх гостей і жив поруч із ними. Факт виявили під час рейду дільничих. Про це повідомили у відділі комунікації обласної поліції, передають Патріоти України.
"До поліцейських вийшов п'яний господар. Дільничні звернули увагу на червоні плями на його взутті, схожі на кров. На запитання поліцейських, що це може бути, чоловік занервував і щось незрозуміле почав розповідати. А коли поліцейські увійшли до помешкання чоловіка, то жахнулися від побаченого. Посеред будинку лежали закривавлені трупи чоловіка та жінки", - розповіли поліцейські.
Власник будинку казав, що він не розуміє, що взагалі сталося у його будинку і хто ці вбиті люди. Їхні особи встановили поліцейські. Це 36-річний чоловік та 40-річна жінка - місцеві мешканці. Виявилося, вони зайшли в гості до підозрюваного. Між ними сталася сварка.
"Сварка закінчилась тим, що господар сокирою вбив своїх гостей. І весь цей час поруч з мертвими людьми пив горілку. Так продовжувалося щонайменше три дні", - додали поліцейські. З місця події вилучені речові докази. Підозрюваного взяли під варту. Йому загрожує довічне позбавлення волі.
В Одесі пляж, на якому унаслідок атаки російського безпілотника загинула молода жінка та постраждав чоловік, не належить до офіційно дозволених зон відпочинку. Про це повідомив виконуючий обов'язки міського голови Одеси Ігор Коваль, передають Патріоти ...
Українці продовжують платити за природний газ за фіксованим тарифом 7,96 грн за кубометр, однак суми в платіжках можуть зростати через інші складові комунальних послуг, передають Патріоти України. Як зазначають експерти, зокрема колишній очільник “Опер...