
Мобілізовані в Росії вкотре показали справжню ситуацію у своїй країні. Вони поскаржилися, що їм не раді у Москві. Відповідне відео з'явилося у Telegram. Військовослужбовці належать до мотострілецького взводу, передають Патріоти України.
"А тепер про наболіле. Хлопці приїжджають у відпустку та почуваються незатишно у Москві. Навіть підозрюють, що їм не раді. Можливо, це суб'єктивне почуття, але наші сьогоднішні герої, мотострілки Лис та Лука наполягають – у Сибіру все інакше", – йдеться у підписі до ролика.
Москва величезне місто, знаємо, що там вистачає місця і кохання, і ненависті. Першого, хочеться вірити, більше. Особливо до мотострільців російської армії. "Всіх інших можна і в Сибір на перевиховання", – підписано ролик. Росіяни сказали, що їм незвично бути у мирному житті. Вони заявили, що постійно на щось чекає.
За їхніми словами, навіть у метро їх називають убивцею та інше. "Навіть у метро. Я не пішов туди своєю волею. Але я приїжджаю у відпустку і на мене ще пальцем тицяють: айяй-яй, як не добре", кажуть, що я вбивця і міг не йти на війну", – розповіли військові.
Ізраїльська компанія AIR здобула престижне визнання для свого двомісного електролітака AIR ONE. Апарат назвали найкращим персональним літаком 2026 року за версією Robb Report Best of the Best Awards, передають Патріоти України. AIR ONE належить до клас...
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...