Вчені були шоковані: Трамп хотів підірвати ядерну бомбу, щоб побороти ураган

Президент США Дональд Трамп пропонував вищим військовим чиновникам бомбити урагани ядерними бомбами, повідомляють Патріоти України з посиланням на Axios.

Так, під час однієї з нарад Трамп всерйоз пропонував завдавати ядерних ударів по ураганах ще в той момент, коли вони формувалися в Атлантичному океані.

"Я зрозумів. Вони починають формуватися біля узбережжя Африки, а коли вони рухаються по Атлантиці, ми кидаємо бомбу в центр урагану, і вона ліквідує його. Чому ми не можемо цього зробити?", - цитує нібито слова Трампа співрозмовник видання.

Ця ідея викликала подив у учасників закритої наради в Білому домі, тому в підсумку всерйоз її так і не розглянули. При цьому механізм ядерного удару по ураганах все ж сподобався самому Трампу, який як мінімум згадував про цю можливість і в перший рік своєї роботи, про що є офіційні замітки.

Варто зазначити, ідея бомбити урагани ракетами не нова. Її розглядали ще в середині 20-го століття, за часів президента Дуайта Ейзенхауера. Але після комплексної оцінки такої можливості вченими, від ідеї вирішили відмовитися.

Про посольство України в Султанаті Оман або "При Пороху такого не було!"

субота, 25 січень 2020, 12:06

Візьму на себе сміливість пояснити читачам і самому пану міністру деякі аспекти дипломатичних відносин між Україною і Султанатом Оман. Справа утім, що в Султанаті немає посольства України, яке б за версією міністра закордонних справ Пристайко надавало спр