Вчені були шоковані: Трамп хотів підірвати ядерну бомбу, щоб побороти ураган

Президент США Дональд Трамп пропонував вищим військовим чиновникам бомбити урагани ядерними бомбами, повідомляють Патріоти України з посиланням на Axios.

Так, під час однієї з нарад Трамп всерйоз пропонував завдавати ядерних ударів по ураганах ще в той момент, коли вони формувалися в Атлантичному океані.

"Я зрозумів. Вони починають формуватися біля узбережжя Африки, а коли вони рухаються по Атлантиці, ми кидаємо бомбу в центр урагану, і вона ліквідує його. Чому ми не можемо цього зробити?", - цитує нібито слова Трампа співрозмовник видання.

Ця ідея викликала подив у учасників закритої наради в Білому домі, тому в підсумку всерйоз її так і не розглянули. При цьому механізм ядерного удару по ураганах все ж сподобався самому Трампу, який як мінімум згадував про цю можливість і в перший рік своєї роботи, про що є офіційні замітки.

Варто зазначити, ідея бомбити урагани ракетами не нова. Її розглядали ще в середині 20-го століття, за часів президента Дуайта Ейзенхауера. Але після комплексної оцінки такої можливості вченими, від ідеї вирішили відмовитися.

Хіти тижня. Дивитись страшно: Моторошна "посмішка" китової акули перемогла в конкурсі на краще підводне фото 2020 року

п’ятниця, 25 вересень 2020, 18:30

Щорічний конкурс підводної фотографії Through Your Lens показав роботи переможців 2020 року. Журі журналу Scuba Diving розглянуло 2636 заявок з усього світу і віддало головний приз французу Евансу Бодену, який зняв у Тихому океані "посмішку" гігантсько...

Бережіться! Стало відомо, за що в Україні можуть забрати 50% пенсії

п’ятниця, 25 вересень 2020, 17:56

В Україні у пенсіонерів у низці випадків із пенсії можуть відраховувати 50% від загальної суми. Таку можливість передбачає закон, йдеться у повідомленні на сторінці "Пенсійного кур'єра" у Facebook, передають Патріоти України. Це може бути зроблено на п...