Тяжкість захворювання і ризик смерті від китайського коронавірусу можна визначити за аналізом крові. До такого висновку дійшли вчені з Університету Джорджа Вашингтона, які провели дослідження за участю 299 пацієнтів з COVID-19. За словами дослідників, ступінь серйозності захворювання на COVID-19 може залежати від п'яти виявлених в крові показників - так званих біомаркерів, передають Патріоти України із посиланням на DailyMail.
Зазначається, що підвищені рівні IL-6, D-димер, CRP, LDH і феритину в крові пов'язані з більш високим ризиком тяжкого перебігу захворювання та смерті. Експерти з'ясували, що підвищені рівні п'яти біомаркерів провокують запалення і порушення згортання крові. Особливо небезпечними були ситуації, коли рівень LDH (або ЛДГ) був вище 1200 одиниць / л, а рівень D-димера був вище 3 мкг / мл.
Пацієнти з цими показниками були госпіталізовані, лежали в лікарнях за підтримки штучної вентиляції легенів, деякі, на жаль, померли. На даний момент лікарі визначають ризик смерті від коронавірусу, ґрунтуючись на віці й раніше існуючих захворюваннях у пацієнта. Ризик летального результату підвищують ожиріння, цукровий діабет, хвороби серця і ослаблена імунна система. Вчені сподіваються, що біомаркери допоможуть визначати лікарям інтенсивність терапії.
Жителька американського Колорадо Моніка Лонг, що самостійно виховує трьох дітей розповіла, що її діти випадково з’їли прах свого дідуся під час гри, передають Патріоти України з посиланням на The New York Post. Вона розповіла журналістам, що залишила ...
Характерно, що глобальне потепління в Україні найбільш відчувається у зимові місяці і цей процес більш значний ніж у сусідів по Європі. Фахівці вказують, що середньодобовий показник температури в країні коливається від п'яти градусів морозу до п'яти гр...