Вчені назвали кілька нових ознак смертельної форми COVID-19

Йдеться про п`ять біомаркерів, які виявили в крові людини.

Тяжкість захворювання і ризик смерті від китайського коронавірусу можна визначити за аналізом крові. До такого висновку дійшли вчені з Університету Джорджа Вашингтона, які провели дослідження за участю 299 пацієнтів з COVID-19. За словами дослідників, ступінь серйозності захворювання на COVID-19 може залежати від п'яти виявлених в крові показників - так званих біомаркерів, передають Патріоти України із посиланням на DailyMail.

Зазначається, що підвищені рівні IL-6, D-димер, CRP, LDH і феритину в крові пов'язані з більш високим ризиком тяжкого перебігу захворювання та смерті. Експерти з'ясували, що підвищені рівні п'яти біомаркерів провокують запалення і порушення згортання крові. Особливо небезпечними були ситуації, коли рівень LDH (або ЛДГ) був вище 1200 одиниць / л, а рівень D-димера був вище 3 мкг / мл.

Пацієнти з цими показниками були госпіталізовані, лежали в лікарнях за підтримки штучної вентиляції легенів, деякі, на жаль, померли. На даний момент лікарі визначають ризик смерті від коронавірусу, ґрунтуючись на віці й раніше існуючих захворюваннях у пацієнта. Ризик летального результату підвищують ожиріння, цукровий діабет, хвороби серця і ослаблена імунна система. Вчені сподіваються, що біомаркери допоможуть визначати лікарям інтенсивність терапії.

Пов'язана з раком: Вчені назвали основну причину неприємного запаху з рота

четвер, 24 вересень 2020, 0:19

Собаки не просто так розпізнають деякі види онкологічних захворювань по запаху. Причиною галітозу – неприємного запаху з рота може бути успадкована генетична мутація. Раніше її вже пов'язували зі здатністю пригнічувати розвиток пухлин, тому результати ...

Такого дива ще не було: У київському пологовому будинку виходили двійнят вагою по 500 грамів (відео)

четвер, 24 вересень 2020, 0:06

Малята народилися у мами на 5-му місяці вагітності. Три місяці дівчинки були в реанімації, до них щодня приходили батьки і читали їм казки. Те, що малюків вдалося виходити, в пологовому будинку вважають дивом. За ці місяці вони одужали і зараз важать п...