Вчені назвали популярні пісні, під які дуже небезпечно водити автомобіль

Під важку музику водії перевищували швидкість в середньому на 8 км / год.

Темп в цих піснях перевищує 120 ударів на хвилину – ризик розігнатися під них і зробити небезпечний маневр різко збільшується. Експерти з Південнокитайського технологічного університету з'ясували, які пісні небезпечно вмикати за кермом, інформують Патріоти України.

Експеримент проводили на симуляторі. Учасникам потрібно було проїхати по шестисмуговій віртуальній магістралі або в тиші, або під музику. За 20 хвилин вони змінювали смугу в середньому 70 разів, але у тих, хто слухав рок, ця кількість була більшою у два рази.

Крім того, під важку музику водії перевищували швидкість в середньому на 8 км / год. Ось як виглядає топ-5 найбільш небезпечних пісень:

  1. Green Day - American Idiot;
  2. Майлі Сайрус - Party In The USA;
  3. The Killers - Mr. Brightside;
  4. The Chainsmokers - Do not Let Me Down;
  5. Bruce Springsteen - Born To Run.

Важка музика провокує у водіїв небезпечні дії. А ось які треки виявилися найбезпечнішими:

  1. Led Zeppelin - Stairway To Heaven;
  2. Red Hot Chili Peppers - Under The Bridge;
  3. Drake - God's Plan;
  4. Toto - Africa;
  5. Khalid - Location.

Провідний дослідник Цян Цзен сподівається, що результати цієї роботи стануть у пригоді автошкіл для написання програм навчання.

Учасниці "Жіночого кварталу" показали себе у всій красі (фото, відео)

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 8:30

Відома українська актриса Лера Товстолес показала себе і колег по проекту... На фото Лера стоїть у помаранчевій толстовці. Поруч можна побачити Ольгу Жковцову, яка була в рожевій футболці. По центру розташувалася Настя Оруджова у футболці з пристойним ...

У Харкові сімейство диких кабанів паралізувало рух на дорозі: відео

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 8:25

У четвер, 22 жовтня, в Харкові сімейство кабанів вирішило перебігти жваву дорогу і паралізувало рух. Про це повідомляє Telegram-канал "Типова Україна", публікуючи відповідне відео. "Свинство якесь", - йдеться в підписі до ролика. На кадрах зафіксовано,...