Вчені назвали популярний фрукт, який знижує холестерин та підвищує лібідо

Додавання в раціон одного авокадо в день зменшує кількість частинок «поганого холестерину», які були окислені, що позитивно позначається на схудненні і здоров'ї в цілому.

Встановлено популярний фрукт, який знищує холестерин і підвищує лібідо. Як виявилося його можна купити в будь-якому супермаркеті, передають Патріоти України.

Додавання в раціон одного авокадо в день зменшує кількість частинок «поганого холестерину», які були окислені, що позитивно позначається на схудненні і здоров'ї в цілому. Також у жінок може зростати лібідо на 15-20% в середньому віці. Це показало нове дослідження групи вчених зі США.

Подібно до того, як кисень може пошкодити їжу - наприклад, порізане яблуко стає коричневим - дослідники вважають, що окислення також шкідливо для організму. Для експерименту експерти набрали 45 дорослих учасників з надмірною вагою або ожирінням. На початку дослідження всі учасники дотримувалися двотижневої дієти, яка імітувала середньостатистичне американське харчування і дозволяла всім почати експеримент з аналогічним раціоном.

Після п'яти тижнів учасники з дієтою з авокадо мали значно нижчі рівні окисленого холестерину, ніж до початку дослідження або після дієт з низьким і помірним вмістом жирів. Після дієти з авокадо учасники також мали більш високий рівень лютеїну і антиоксидантів. Дослідники додали, що, оскільки в раціоні з помірним вмістом жиру без авокадо є ті ж мононенасичені жирні кислоти, які містяться в авокадо, цілком ймовірно, що фрукт містить додаткові біоактивні речовини, які сприяли додатковій ефективності дієти саме з цим продуктом.

"Красива і могутня жінка пішла після героїчної битви з хворобою": Померла зірка фільмів про Гаррі Поттера

п’ятниця, 16 квітень 2021, 21:28

У віці 52 років померла популярна британська актриса Хелен Маккрорі. Причиною смерті, як повідомляє видання Daily Express, став рак. Маккрорі була відома за роллю Нарциси Мелфой в фільмах про Гаррі Поттера. А також знімалася в картинах «Хранитель часу»...

Промоклими черевиками не обійшлося: У Росії чоловік дорогою додому потонув у калюжі з брудом на вулиці рідного Брянська

п’ятниця, 16 квітень 2021, 21:19

Чому небезпечну яму принаймні не огородили парканом, не знають ні "батькі міста", ні постраждалі, які, на щастя, до цього уникали непоправного. Трагедія сталася 7 квітня. Того вечора 49-річний Євген Шемет вийшов від друзів у напрямку до будинку і неспо...