Вчені назвали популярний фрукт, який знижує холестерин та підвищує лібідо

Додавання в раціон одного авокадо в день зменшує кількість частинок «поганого холестерину», які були окислені, що позитивно позначається на схудненні і здоров'ї в цілому.

Встановлено популярний фрукт, який знищує холестерин і підвищує лібідо. Як виявилося його можна купити в будь-якому супермаркеті, передають Патріоти України.

Додавання в раціон одного авокадо в день зменшує кількість частинок «поганого холестерину», які були окислені, що позитивно позначається на схудненні і здоров'ї в цілому. Також у жінок може зростати лібідо на 15-20% в середньому віці. Це показало нове дослідження групи вчених зі США.

Подібно до того, як кисень може пошкодити їжу - наприклад, порізане яблуко стає коричневим - дослідники вважають, що окислення також шкідливо для організму. Для експерименту експерти набрали 45 дорослих учасників з надмірною вагою або ожирінням. На початку дослідження всі учасники дотримувалися двотижневої дієти, яка імітувала середньостатистичне американське харчування і дозволяла всім почати експеримент з аналогічним раціоном.

Після п'яти тижнів учасники з дієтою з авокадо мали значно нижчі рівні окисленого холестерину, ніж до початку дослідження або після дієт з низьким і помірним вмістом жирів. Після дієти з авокадо учасники також мали більш високий рівень лютеїну і антиоксидантів. Дослідники додали, що, оскільки в раціоні з помірним вмістом жиру без авокадо є ті ж мононенасичені жирні кислоти, які містяться в авокадо, цілком ймовірно, що фрукт містить додаткові біоактивні речовини, які сприяли додатковій ефективності дієти саме з цим продуктом.

Скільки українців вважають Росію державою-агресором: Соціологи оприлюднили цікаві дані

понеділок, 17 лютий 2020, 16:53

На даний час 54,4% українців розглядають Росію як державу-агресора, що загрожує існуванню України як держави, і з якою не слід підтримувати жодних стосунків. Про це свідчать результати соцопитування щодо соціально-політичної ситуації в країні, проведе...

"Если просто не замечать войну, никакого "мира" не получится", - блогер

понеділок, 17 лютий 2020, 16:30

"Реагируя на "12 шагов" относительно урегулирования на Донбассе, многие упираются в последний пункт - относительно идентичности", - пише у своєму блозі Олексій Копитько, передають Патріоти України, і продовжує:. При этом пропускают такое: "Шаг 3: Улучш...