Вчені назвали популярний фрукт, який знижує холестерин та підвищує лібідо

Додавання в раціон одного авокадо в день зменшує кількість частинок «поганого холестерину», які були окислені, що позитивно позначається на схудненні і здоров'ї в цілому.

Встановлено популярний фрукт, який знищує холестерин і підвищує лібідо. Як виявилося його можна купити в будь-якому супермаркеті, передають Патріоти України.

Додавання в раціон одного авокадо в день зменшує кількість частинок «поганого холестерину», які були окислені, що позитивно позначається на схудненні і здоров'ї в цілому. Також у жінок може зростати лібідо на 15-20% в середньому віці. Це показало нове дослідження групи вчених зі США.

Подібно до того, як кисень може пошкодити їжу - наприклад, порізане яблуко стає коричневим - дослідники вважають, що окислення також шкідливо для організму. Для експерименту експерти набрали 45 дорослих учасників з надмірною вагою або ожирінням. На початку дослідження всі учасники дотримувалися двотижневої дієти, яка імітувала середньостатистичне американське харчування і дозволяла всім почати експеримент з аналогічним раціоном.

Після п'яти тижнів учасники з дієтою з авокадо мали значно нижчі рівні окисленого холестерину, ніж до початку дослідження або після дієт з низьким і помірним вмістом жирів. Після дієти з авокадо учасники також мали більш високий рівень лютеїну і антиоксидантів. Дослідники додали, що, оскільки в раціоні з помірним вмістом жиру без авокадо є ті ж мононенасичені жирні кислоти, які містяться в авокадо, цілком ймовірно, що фрукт містить додаткові біоактивні речовини, які сприяли додатковій ефективності дієти саме з цим продуктом.

Хіти тижня. "Если даже после такого в Украине не произойдет перемен, значит, у этой страны нет будущего", - блогер

неділя, 5 квітень 2020, 1:00

"Если даже после всего того, что сейчас происходит в экономике Украины, не проведут судебную реформу, не разгонят половину никому не нужных чиновников, сократив затраты бюджета, не посадят воров, которые тырили из бюджета оборонки, не арестуют мародеро...

"Ми дійсно тяжко хворі. І коронавірус тут ні до чого": Політтехнолог про концерт Малініна, якого очікують після карантину в Херсоні

неділя, 5 квітень 2020, 0:30

Залишок квитків у касі вже досить скромний... "І про високодуховне: на сьомому році війни Україною одразу після завершення карантину пронесе тур "народного артиста України Алєксандра Малініна" (звання дав Кучма), співця "русского мира", що давно мешкає...