Вчені назвали ранні симптоми раку шкіри

Меланома - дуже агресивний вид раку, необхідно відразу ж бігти до лікаря.

Ранні ознаки меланоми – раку шкіри – можна визначити самостійно, ретельно оглядаючи власне тіло. Так як цей вид раку дуже агресивний, необхідно відразу ж бігти до лікаря, повідомляють Патріоти України.

Як пояснюють медики, найкраще виявити хворобу у її так званому передраковому стані. Однією з головних ознак можливих онкологічних захворювань вважаються родимки нетипово темного кольору. Також особливу увагу варто приділяти родимкам із нерівними краями, а також тим родимках, на поверхні яких присутнє видиме лущення, передає видання "АіФ".

Сверблячка також може бути симптомом хвороби. На жаль, кажуть експерти, не завжди меланому можна визначити за цими ознаками. Частина новоутворень може мати типовий колір.

Меланома вважається одним із найбільш агресивних шкірних захворювань, саме воно у більшій мірі схильне до метастазування. Тому необхідно регулярно бувати на прийомі у лікаря і ретельно стежити за станом шкіри.

Хіти тижня. Нововведення від НБУ: Українцям доведеться попереджати банк про покупки

четвер, 28 травень 2020, 4:00

Відзначається, що питання у банків можуть виникнути до операцій, які не відповідають заявленому фінансовому стану клієнтів. Українцям сказали попереджати банки про великі покупки. В іншому випадку гроші можуть заблокувати, попереджає перший заступник г...

Хіти тижня. Зменшує ризик захворіти на рак і рятує кістки: Що треба знати про цвітну капусту

четвер, 28 травень 2020, 3:00

Цвітна капуста - це овочева культура, яка належить до великого сімейства Капустяні. М'який смак і поживні речовини зробили її відомою в усьому світі. Ньокі, піца, деруни, рис або крильця є одними зі звичних страв, які можна сміливо зробити з цвітної ка...