Вчені назвали симптом, який попереджає про майбутні проблеми з серцем

Швидка втомлюваність не тільки сигналізує про наближення старості, а і є ранньою ознакою серйозних проблем з серцево-судинною системою в майбутньому.

Вчені зі Школи громадської охорони здоров'я Джона Хопкінса в Балтиморі провели аналіз дослідження, у якому взяли участь 625 людей, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Середній вік учасників становив 68 років. Усі учасники повинні були пройти тест: протягом п'яти хвилин прогулятися на біговій доріжці зі швидкістю 2,4 кілометра на годину.

Вчені оцінювали "рівень стомлюваності" у добровольців. Дослідники заявили, що люди з вищим серцево-судинним ризиком частіше повідомляли про те, що швидко втомлювалися.

Особливо скаржилися на підвищену стомлюваність добровольці з ожирінням і високим кров'яним тиском. Така ознака може бути раннім симптомом розвитку інфаркту у літніх людей.

За словами вчених, для профілактики подальшого розвитку захворювань необхідно дотримуватися правильного способу життя, збалансовано і повноцінно харчуватися, не захоплюватися шкідливою їжею, а також не забувати про помірну фізичну активність.

20 літрів горілки на благодійний обід: ПЦУ на Сумщині потрапила в гучний скандал

четвер, 19 вересень 2019, 20:45

Єпископ Сумський запевнив, що на будь-якому благодійному обіді у церкві алкоголь виключений. У четвер, 19 вересня, у мережі з'явилася інформація про те, що нібито настоятель церкви ПЦУ в Сумській єпархії звернувся до керівника лікеро-горілчаного заводу...

"Ми не дозволимо використовувати цей інцидент для очорнення бійців та ветеранів", - Міністерство у справах ветеранів про інцидент із мостом Метро в Києві

четвер, 19 вересень 2019, 20:14

У міністерстві закликали громадян уважно перевіряти інформацію, а журналістів - спиратися на достовірні джерела. Міністерство у справах ветеранів обіцяє захищати інтереси Олексія Белька, який захопив міст Метро, так само, як захищає інтереси будь-якого...