"Вчені передбачали": Архітектор назвав ще одну станцію метро в Києві, де може статися катастрофа

Архітектор Анатолій Фролов назвав ще одну станцію метро в Києві, де може статися аварія. За його словами, йдеться про одну зі станцій на синій гілці, передають Патріоти України.

"Контрактова площа" – наступна. Та техногенна катастрофа, яку архітектори, вчені вже передбачали. Ми про це казали Кличку, і Кличко нам сказав, що дасть можливість стати модераторами і закінчити цю станцію. Це наступна аварія, яка буде в Києві", – розповів він в ефірі "Київ24".

Водночас Фролов наголосив, що у світі існує достатньо технологічних рішень для того, щоб виправити ситуацію з підтопленням тунелів метро. Він нагадав, що на станції метро "Університет" "воду залили рідким склом".

Як відомо, з 9 грудня у Києві зупинили рух поїздів на відрізку між станціями "Либідська" та "Деміївська" на Оболонсько-Теремківській лінії метрополітену.

Сюди не дістались конкістадори та інші грабіжники: У Панамі виявили повну золота гробницю правителя доколумбівської держави (фотофакти)

вівторок, 5 березень 2024, 3:25

У Панамі археологи виявили гробницю, яка належала правителю народу Кокле. Відкриття відбулося в археологічному парку Ель-Каньо, який відомий своїми археологічними знахідками. . В археологічному парку Ель-Каньо у Панамі, археологи виявили гробницю, дат...

Суд вирішив, що каяття було нещирим: На Полтавщині чоловік ухилився від мобілізації й загримів у тюрму

понеділок, 4 березень 2024, 23:57

У Полтавській області покарали позбавленням волі військовозобов’язаного чоловіка, який ухилився від мобілізації. Він визнав свою провину, проте суд вирішив, що його каяття було нещирим. Справу розглядав Пирятинський районний суд. Про це повідомляє "Тел...