Вчені показали, якою могли б бачити Землю інопланетяни

Американські астрофізики розповіли, як наша планета може виглядати в чужих телескопах.

Цілком ймовірно, що саме в цю секунду хтось спостерігає за нами з далекого космосу. Команда астрофізиків з Корнуельського університету показала, як виглядає Земля, якщо дивитися на неї з далекого космосу, повідомляють Патріоти України із посиланням на журнал Science.

Щоб з'ясувати, що саме може бачити сторонній спостерігач при наведенні телескопів на Землю, вчені використовували близько 10 тисяч знімків нашої планети, знятих супутником NASA DSCOVR (Deep Space Climate Observatory) c 2016 з 2017 рік у точці гравітаційного балансу між Землею і Сонцем. Апарат робив фото кожні одну-дві години на 10 різних довжинах хвиль.
Потім вони в кілька разів зменшили масштаб, щоб імітувати величину відстані в декілька світлових років. Порівнявши зображення з оригіналами, дослідники виділили параметри, які найбільше характеризують самі окремі частини Землі. Так, на отриманій моделі можна ясно розрізнити різкі силуети Африки, Азії, а також Північної і Південної Америки.
За словами авторів роботи, їх дослідження допоможе при пошуках екзопланет і, зокрема, дозволить дізнатися, чи є у досліджуваних планет океани і яка там панує температура. «Ми представляємо вам першу двомірну карту поверхні Землі, реконструйовану зі свідчень кривої блиску без будь-яких припущень про її спектральні властивості, - заявили вчені. - Наше дослідження є основою для реконструкції поверхневих характеристик землеподобних екзопланет».

Хіти тижня. Бережіться! Шахраї придумали зухвалу аферу з банківськими картами

вівторок, 18 лютий 2020, 23:05

Шахраї придумали нахабну схему обману українців, намагаючись вивідати секретні дані з банківської карти "ПриватБанку". Як працює схема обману, і як не попастися на вудку - в матеріалі, передають Патріоти України. З журналістами зв'язався чоловік, яког...

"Окраїна Росії та Білорусі!": Житель Донбасу влаштував розбірки в автобусі з українським військовим (відео)

вівторок, 18 лютий 2020, 23:00

Чоловік звинуватив військового в тому, що "влада, яку ви привели, нічого не зробила". У мережу потрапило відео кричущого інциденту в автобусі – житель Донбасу накинувся із звинуваченнями на українського військового. Ролик опублікував у Twitter офіцер З...