Вчені приголомшили заявою: Астероїд розміром з холодильник може впасти на Землю за день до виборів США

Астероїд діаметром з холодильник може зіткнутися з Землею за день до виборів президента США, 2 листопада. Космічне тіло недостатньо велике, щоб завдати серйозної шкоди, повідомив вчений Ніл де Граса Тайсон, передають Патріоти України.

За словами астрофізика, космічний камінь, відомий як 2018VP1, мчить до Землі зі швидкістю 25 000 миль на годину (більше 40 000 км /год). У той же час Тайсон відзначає, що розміри астероїда невеликі, щоб нанести планеті збиток, хоча небесне тіло і може зіткнутися з Землею.

"Він може торкнутися Землі 2 листопада, за день до президентських виборів", — написав Тайсон. Якщо "кінець світу настане в 2020 році, це буде не з вини Всесвіту".

NASA раніше ідентифікувало цей астероїд, який летить до Землі, але оцінило його шанси на те, щоб завдати удару менше 1 відсотка.

"В даний час ймовірність попадання 2018VP1 в атмосферу нашої планети становить 0,41%, але якби це сталося, скеля розпалася б через свої надзвичайно маленькі розміри", — заявили в космічному агентстві.

Забути про дешевий вітчизняний продукт: Українським фермерам стає невигідним вирощування цукрових буряків

субота, 28 листопад 2020, 10:05

Зміна клімату в Україні на більш посушливий змушує аграріїв переглядати перелік культур для вирощування. Зачепило це і цукрову галузь. «Минулого року посіяли 16 га буряка, а зібрали порядку 1,5 тисяч тонн у фізичній вазі. Цього року 23 га, а зібрали у...

Додаємо по тисячі в день: В Україні знов добовий антирекорд захворюваності на COVID-19

субота, 28 листопад 2020, 9:10

В Україні за останню добу зафіксовано 16 294 нових випадки коронавірусної інфекції, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов. Це новий рекорд по захворюваності COVID-19, зазначають Патріоти України. За даними міністра, станом на 28 листопада ...