Бережіться! Вчені розповіли, як коронавірус атакує серце, легені і кров

В останні тижні медики все більше і більше схиляються до того, що коронавіруc проникає глибоко в людську кровоносну систему і навіть у головний мозок, пише авторитетне британське видання Telegraph, передають Патріоти України.

"Ми бачимо безліч хвороб. У когось з'являються тромби, когось вражає інфаркт, у когось виникає ниркова недостатність", - цитують журналісти професора Аджая Шаха (Ajay Shah) - кардіолога-консультанта у госпіталі Королівського коледжу Лондона.

Саме в цих органах стартує інфекція коронавірусу, при якій Covid-19 проводить "колонізацію" верхньої частини носового каналу, найчастіше позбавляючи людей нюху, а потім поступово опускається в носоглотку. У ній багато ензимів ACE2. Вони дозволяють білкам на поверхні вірусу чіплятися до рецепторів і швидко розмножуватися.

У разі, якщо імунна система організму не зможе вбити вірус на ранній стадії, він миттєво переміститься вниз по горлу і потрапить у легені. І саме в них Covid-19 вторгнеться в мільйони крихітних альвеолярних мішечків, викликавши запалення.

На даний момент схема атаки коронавірусу на серце і судини достовірно не з'ясована. Цілком ймовірно, Covid-19 може стати причиною утворення тромбів, інфарктів і запалення серцевого м'яза. Коронавірус чіпляється до рецепторів ACE2 на клітинах стінок кровоносних судин.

З архіву ПУ. Прихильники в шоці: Зірка популярного дитячого серіалу пішла працювати... у фільми для дорослих

понеділок, 26 жовтень 2020, 16:00

Ворд знялася у фільмі для дорослих під назвою Drive. Актриса пояснила, що як тільки побачила сценарій, відразу ж захотіла брати участь у виробництві картини. «Він дуже добре написаний. В ньому стільки різних тем», - поділилася Ворд. У фільмі її героїня...

Бережіться! Дослідження виявило нові факти про коронавірус у дітей

понеділок, 26 жовтень 2020, 15:56

Діти, з коронавірусом, які не мають симптомів захворювання, насправді переносять менше вірусу, аніж ті у котрих хвороба проявляється. Таке дослідження провели серед 817 дітей в дев'яти американських та канадських лікарнях, повідомляє Journal Clinical M...