Вчені розповіли, яка група крові приваблює комарів найбільше

Комарі віддають перевагу людям із першою групою крові, повідомляють Патріоти України.

Кожна група крові має індивідуальний склад. Так, друга містить білок антиген, у людей із першою групою його немає. Саме остання і найбільше подобається комарам. Вчені вважають, що причиною є особлива консистенція крові, а також гладка поверхня еритроцитів.

На другому місці - друга група крові. Крім цього, самки комарів більше люблять кров другої групи негативного резус-фактора. Що стосується людей із третьою та четвертою групами, то вони комахам не дуже подобаються. Варто зазначити, що невідомо, як комарі визначають групу крові перед тим, як її пробують.

Леся Нікітюк позувала на тлі квітучих сакур та дещо оголила (фото)

п’ятниця, 23 квітень 2021, 0:22

Телеведуча закликала українців їхати до Вінниці. Українська телеведуча Леся Нікітюк покрасувалася стрункою фігурою, оголивши прес. Нові знімки вона опублікувала у своєму Instagram, передають Патріоти України.

З архіву ПУ. Розплата: Вчені знайшли шокуючий зв'язок між благополуччям країн і смертністю від коронавірусу

четвер, 22 квітень 2021, 23:55

Експерти Школи громадської охорони здоров'я Bloomberg Університету Джонса Хопкінса встановили шокуючий зв'язок між економічним добробутом країн і рівнем смертності від коронавірусу. Результати дослідження американських вчених опубліковано у квітні 2020...