Вчені розповіли, коли та кому корисно пити горілку

Малі дози чистого алкоголю стимулюють імунітет.

Інститут Пастера провів дослідження, згідно з яким горілка може бути корисною для організму людини за певних умов, передають Патріоти України.

Як виявилося, малі дози чистого алкоголю стимулюють імунітет. Для цього необхідно випити не більше 30-40 грам горілки. Ефект такої стимуляції тримається більше доби, а потім організм повертається в звичний стан. Однак збільшувати дозу алкоголю не рекомендується, на думку дослідників, оскільки ефект буде чітко протилежний, пише Daily Mail.

Друга корисність горілки може бути використана при чищенні організму. Вживаючи вранці натщесерце 10 грам горілки упереміш з 10 грамами оливкової олії протягом тижня можна домогтися очищення судин. Щоправда, такий варіант лікування протипоказаний людям з хворою печінкою, оскільки це буде для неї великим навантаженням.
Раніше в інституті провели дослідження, згідно з яким у 20-30% людей, які зловживають спиртним, протягом 10-15 років розвивається цироз, проходячи перед цим період жирової дистрофії і алкогольного гепатиту. Розвиваються ці захворювання майже безсимптомно

Сильні морози не перешкода: Українці масово занурюються в крижані ополонки на Водохреща (фото, відео)

вівторок, 19 січень 2021, 9:23

У ніч на вівторок, 19 січня, коли в Україні святкують Хрещення Господнє, або Богоявлення, українці почали занурюватися в ополонки, незважаючи на сильний мороз. Фото і відео купань публікують Telegram-канали "ТРУХА Харків" і "Сегодня", передають Патріот...