Вчені виявили новий коронавірус в Азії, який проливає світло на появу COVID-19

Вчені з Інституту Пастера в Камбоджі знайшли новий вірус, який тісно пов'язаний SARS-CoV-2, що виявили у Китаї. Про це повідомляє The Mirror, передають Патріоти України.

Вірус був виявлений у двох підковоподібних кажанів. Дослідники вважають, що це один з перших відомих родичів SARS-CoV-2 за межами Китаю.

"SARS-CoV-2, ймовірно, не був абсолютно новим вірусом, який з'явився раптово. Віруси в цій групі існували до того, як ми дізналися про них в 2019 році", - сказала Трейсі Голдштейн, заступник директора Інституту здоров'я при Каліфорнійському університеті, яка працює з камбоджійською командою.

Мишей зловили в Камбоджі ще в 2010 році в рамках проекту з дослідження дикої природи в усьому світі на наявність вірусів. Вони зберігалися в морозилці. Поки залишається неясним, чи може цей новий вірус інфікувати клітини людини.

Хіти тижня. Про два продукти треба забути: Названо один з головних секретів довгожителів

понеділок, 25 січень 2021, 18:00

Японка Танака Кейн 2 січня стала третьою задокументованою людиною, яка прожила 118 років. Кейн також перша громадянка Японії, яка досягла 118 років, але навряд чи стане останньою. У країні найдовша тривалість життя в світі - 80 тис. довгожителів. Про ц...

"Да уж. На*** нужна такая душевность": У мережі показали довгу чергу за молоком у СРСР (фото)

понеділок, 25 січень 2021, 17:56

У мережі показали фото часів СРСР, що закарбувало довгу чергу за молоком. Знімок опублікували на сторінці групи "Історичні фото" в Twitter. "Коли ще не було соцмереж, і всі душевно спілкувалися наживо. Черга до продуктового магазину. СРСР. 1980-ті", - ...