Вчені виявили останки тварини, яка старіша за динозаврів

Палеонтологи знайшли останки іхтіозавра на острові Шпіцберген. Згодом їх привезли до Музею природознавства при Університеті Осло для подальшого дослідження та вивчення. Про це пише HeritageDaily, передають Патріоти України.

Дослідження та вивчення утворень дозволило виявити кістляву рибу та химерні "крокодилоподібні" кістки амфібій. Окрім цього останки іхтіозавра, а саме 11 зчленованих хвостових хребців у відкладеннях вапняку. Однак вони виявилися занадто "старими" для існування цих древніх тварин.

Палеонтологи також дослідили навколишні породи. Результати підтвердили, що вік скам'янілостей приблизно два мільйони років після масового вимирання наприкінці Пермського періоду. Якщо врахувати орієнтовні часові межі еволюції вимерлих морських рептилій, це відсуває походження і ранню появу іхтіозаврів до початку епохи динозаврів.

Іхтіозаври — це мезозойські великі вимерлі морські рептилії.

Компенсації за зруйноване житло: Хто може отримати і як подати заяву

понеділок, 27 березень 2023, 18:41

Після вторгнення армії РФ в Україну сотні тисяч українців залишилися без єдиного житла. На липень 2022 року таких людей було приблизно 800 тисяч - відтоді їхня кількість лише зростає. Вже скоро в Україні набуде чинності закон про компенсації за нерухом...

Окупантів заманюють "еротичним голосом": Рогозін видав дикий фейк про атаку ЗСУ

понеділок, 27 березень 2023, 18:28

Колишній глава Роскосмосу Дмитро Рогозін заявив про те, що на лінії фронту на російських окупантів нібито діють інформаційно-психологічними атаками, передають Патріоти України. За його словами, ночами "еротичним голосом" російських військових закликают...