Є один фактор: Вчені знайшли нову причину, чому люди зраджують своїх партнерів

Науковці з Університету штату Каліфорнія виявили, що головними причинами невірності людей є індивідуальні схильності, такі як їх власна відданість стосункам і поріг спокуси. І партнер тут має мінімальний вплив, передають Патріоти України

Дослідження показало, що люди, які заявили, що вони дуже віддані стосункам, на 78% рідше вдавалися до зради, ніж учасники, які мали нижчий рівень відданості. Про це пише DailyMail.

Американські науковці опитали 1912 людей, які були одружені або живуть зі своїм партнером. Учасники дослідження відповідали на запитання про те, чи був їхній партнер пристрасним, чи вірили вони, що їх партнер був невірним, і про їх власну відданість стосункам.

Результати опитування показали, що люди, які заявили, що дуже віддані стосункам, рідше вдавалися до зради, ніж ті, які люблять "вскочити у гречку".

"Рішення бути невірним є виключно індивідуалістичним вибором. І партнер тут не відіграє ключову роль. Оскільки більше сексу та розвиток глибшого зв’язку з партнером не служили стримувальним фактором для невірності", – йдеться у дослідженні.

І навіть якщо партнер виявляє неабияке піклування, це не втримає людину, якщо вона має потяг до зради. "Кохати людину і давати їй усе, що вона хоче, не вбереже її від зради. Рішення залишатися вірним є суто особистим рішенням. І в будь-який момент людина може сказати, що більше не хоче підтримувати стосунки, щоб уникнути невірності своєму партнеру", – повідомили автори дослідження.

Ці висновки відрізняються від дослідження 2020 року, яке доводило, що відсутність любові та близькості у стосунках пов’язана з більш тривалими романами та більшою кількістю публічних побачень із партнером по роману.

За даними попередніх досліджень, 16% подружніх пар зізналися, що були невірними в якийсь момент шлюбу, а 57% стосунків закінчилися розлученням через невірність. "Спілкування та довіра є основними елементами здорових стосунків. Коли ці складові відсутні, стосунки приречені на крах", – наголосив шлюбний і сімейний терапевт Джефф Ю.

Мінцифри дало роз'яснення, чому в Україні зникає зв'язок та інтернет, коли немає електрики

п’ятниця, 19 липень 2024, 23:00

На тлі регулярних стабілізаційних відключень електроенергії у містах і селищах, українці змушені пристосовуватись до нових реалій - як на роботі, так і вдома. Однією з нагальних проблем під час відключень для багатьох громадян є відсутність стабільного...

Найбідніші? Нардепи хочуть різко підняти свої пенсії - зможуть отримати компенсації у сотні тисяч гривень

п’ятниця, 19 липень 2024, 22:45

В Україні 56 народних депутатів звернулись до Конституційного суду з проханням перевірити щодо конституційності скасування перерахунку залежно від зарплати пенсії тих парламентарів, які отримали виплати до 2017 року. Це може призвести до зростання пенс...