Вчені знайшли спосіб, як змусити зуби рости знову

Науковці з Університету Південної Каліфорнії навчилися вирощувати зуби і відновлювати корені, передають Патріоти України.

Для цього використовується спеціальний механізм, розроблений дослідниками, - "включення" епігенетичних регуляторів, які впливають на створення кісток. Цей механізм колись був у людини, але потім у процесі еволюції він відключився.

Якщо процес знову запустити в тілі людини, то можна буде повністю контролювати процес відновлення втрачених або зруйнованих постійних різців, іклів і молярів. Академіки вирішили вивчити дію білків, які впливають на створення кісткової тканини, на піддослідних гризунах. Дослідження довело, що баланс високомолекулярних органічних елементів Ezh2 і Arid1 може впливати на повторне відновлення зубів і у людини.

Пройти непрохідні болота: Український всюдихід Sherp під час спеціалізованих змагань вразив американців своїми можливостями (відео)

субота, 11 липень 2020, 17:35

Змагання полягає в тому, щоб подолати ділянку болота. Багатьом потужним всюдиходам це було не по силахі їх довелося витягувати з бруду. І тут за справу взявся Шерп. Він оснащений скромним 1,5-літровим дизелем на 44 «конячки», але це не завадило йому по...

Дівчата розгромили вагон Укрзалізниці та зняли "забаву" на відео: "Красунь" вже знайшли, батьки готують гроші (відео)

субота, 11 липень 2020, 17:23

Укрзалізниця поскаржилася на випадок вандалізму у вагоні приміського потягу, який стався під Дніпром. Дві дівчинки влаштували погром і знімали свої дії на відео. Ролик з такими "забавами" юні хуліганки опублікували в мережі, зазначають Патріоти України...