Вчені знайшли спосіб, як змусити зуби рости знову

Науковці з Університету Південної Каліфорнії навчилися вирощувати зуби і відновлювати корені, передають Патріоти України.

Для цього використовується спеціальний механізм, розроблений дослідниками, - "включення" епігенетичних регуляторів, які впливають на створення кісток. Цей механізм колись був у людини, але потім у процесі еволюції він відключився.

Якщо процес знову запустити в тілі людини, то можна буде повністю контролювати процес відновлення втрачених або зруйнованих постійних різців, іклів і молярів. Академіки вирішили вивчити дію білків, які впливають на створення кісткової тканини, на піддослідних гризунах. Дослідження довело, що баланс високомолекулярних органічних елементів Ezh2 і Arid1 може впливати на повторне відновлення зубів і у людини.

Хіти тижня. Лоліта, еротичний танець і пілон: Відома співачка показала себе в новому амплуа (відео)

четвер, 21 листопад 2019, 1:00

Лоліта Мілявська після розлучення показала, що вона не нудьгує і на що здатна. Лоліта не нудьгує без чоловіка і демонструє танці на пілоні, повідомляють Патріоти України. Лоліта Мілявська після розставання з молодим чоловіком тренером Дмитром Івановим ...

З архіву ПУ. Обережно! Які кімнатні рослини, які можуть викликати сильну алергію

середа, 20 листопад 2019, 23:55

Але як виявилося, улюблені кімнатні рослини можуть стати причиною алергічної реакції у людей, схильних до даного захворювання. Рослини і алергія. Насправді, знати напевно, викличе та чи інша квітка в горщику алергію у свого господаря, практично неможли...