Вчені знайшли "винуватця" спалаху смертельного коронавірусу в Китаї

Китайські вчені з Пекіна, Наньніна, Нінбо і Ухані, звідки почав поширюватися небезпечний коронавірус, що став причиною смерті вже 25 осіб, припустили, що його джерелом можуть бути змії. Про результати досліджень повідомляє видання The Conversation, передають Патріоти України.

Вчені порівняли зразки нового збудника хвороби у пацієнтів із коронавірусами, виявленими у різних тварин-господарів. Як виявилося, подібний генетичний код мають два види змій - південнокитайський крайт багатосмуговий і китайська кобра.

Як відомо, в Китаї змії є частиною традиційної кухні, деякі види вживають в їжу. Раніше передача вірусу до людини від змії не спостерігалася.

Спеціаліст по вірусології інституту зоології в Пекіні Чжен Айхуа вважає, що передача вірусу людині від відмінних від людини видів живих організмів можлива. Про це свідчить випадок з вірусом Зика, переносником якого є комарі. Однак, подібність генетичного коду не є достатньою підставою для категоричних висновків.

Хіти тижня. Шизофренічна пунктуація: Як крапки та коми можуть видати психічно хвору людину

четвер, 27 лютий 2020, 1:00

Діагноз, природно, може поставити лише кваліфікований фахівець, але є нюанси, на які варто звернути увагу. На думку графологів, якщо людина ставить крапки замість ком, вона, швидше за все, має чітке, добре структуроване мислення. Використання крапки з ...

Хіти тижня. Епідемія на Апенінах: В Італії кількість заражених коронавірусом стрімко зростає

четвер, 27 лютий 2020, 0:35

В країні зафіксовано вже 50 випадків зараження новим коронавірусом Covid-19. Як передає ANSA, найбільша кількість хворих наразі в Ломбардії – 39. Крім того, 11 осіб заразилися в регіоні Венето, передають Патріоти України. Ще одного пацієнта з симптомам...