Вчені знайшли зв'язок між переглядом телевізора і рівнем достатку

Чим менше сім'я заробляє, тим більше її члени просиджують перед телевізорами. До такого висновку прийшли американські дослідники, повідомляють Патріоти України.

Вчені також опублікували графік закономірності між заробітком домогосподарства і проведенням часу дорослих членів родини перед телевізором.

Так, згідно з дослідженнями, в США в з 2016 по 2018 роки спостерігається сильний зв'язок між заробітком домогосподарства і телепереглядом дорослих американців:

"У сім'ях, де заробіток становить менше $20 тисяч на рік, телевізор щодня дивляться по 4-5 годин. Американці, які заробляють понад $90 тисяч, обходяться 2,5 годинами", - відзначають аналітики.

Таким чином, вони прийшли до висновку, що телевізор - це для бідних. "Швидше за все, що цей тренд збережеться, навіть якщо саме телебачення буде витіснене будь-яким іншим мовним каналом. Представлені вимірювання - різниця між малозатребуваними і повністю зайнятими членами суспільства", - підкреслили вони.

Аналітики також відзначили, що "затребувана людина з меншою ймовірністю буде використовувати загальнодоступний канал як для роботи, так і для розваг".

Хіти тижня. Спалах минулого: Як жили українці 100 років тому (фото)

субота, 24 серпень 2019, 4:00

Пропонуємо вам зробити незвичайну подорож – перенестися на 100 і навіть більше років назад і подивитися, як жили українці в той час. На цих старовинних фотографіях, зроблених часто невідомими фотографами, перед вами відкриється історія України – в особ...

Хіти тижня. Це повинен побачити кожен українець: Боєць "Айдара" з Ізраїлю розповів, за що воює на Донбасі (відео)

субота, 24 серпень 2019, 3:00

На боці ЗСУ в 24-му окремому штурмовому батальйоні "Айдар" воює доброволець з Ізраїлю на ім'я Григорій. Боєць "Айдара" Григорій поїхав з батьками з України ще дитиною - в 9 років. Повернувся назад, коли трапився Майдан. "(Про Україну - ред.) Я практичн...