Вчені знайшли зв'язок між переглядом телевізора і рівнем достатку

Чим менше сім'я заробляє, тим більше її члени просиджують перед телевізорами. До такого висновку прийшли американські дослідники, повідомляють Патріоти України.

Вчені також опублікували графік закономірності між заробітком домогосподарства і проведенням часу дорослих членів родини перед телевізором.

Так, згідно з дослідженнями, в США в з 2016 по 2018 роки спостерігається сильний зв'язок між заробітком домогосподарства і телепереглядом дорослих американців:

"У сім'ях, де заробіток становить менше $20 тисяч на рік, телевізор щодня дивляться по 4-5 годин. Американці, які заробляють понад $90 тисяч, обходяться 2,5 годинами", - відзначають аналітики.

Таким чином, вони прийшли до висновку, що телевізор - це для бідних. "Швидше за все, що цей тренд збережеться, навіть якщо саме телебачення буде витіснене будь-яким іншим мовним каналом. Представлені вимірювання - різниця між малозатребуваними і повністю зайнятими членами суспільства", - підкреслили вони.

Аналітики також відзначили, що "затребувана людина з меншою ймовірністю буде використовувати загальнодоступний канал як для роботи, так і для розваг".

Смертельне хобі: У Харкові рибалку вбила блискавка, яка влучила в спінінг

неділя, 26 травень 2019, 23:02

Інцидент стався вдень. Близько 13:10 У службу «103» надійшов вуличний виклик до річки Уди, де був виявлений молодий чоловік «без свідомості». У Харкові під час грози загинув рибалка. Машину швидкої допомоги викликали люди, які побачили на березі річки ...

Хто для молодої нової дружини, а хто і в космос збирається: Чому українські політики масово худнуть (фото, відео)

неділя, 26 травень 2019, 22:50

Деякі з відомих політиків різко схудли, судячи з фото до і після. Чиновники, депутати та міністри – всі вони почали масово худнути. В кожного з них свої причини: кохання, гроші та навіть політ у космос. Деякі депутати у такий спосіб оновлюються перед п...