Вчені знайшли зв'язок між переглядом телевізора і рівнем достатку

Чим менше сім'я заробляє, тим більше її члени просиджують перед телевізорами. До такого висновку прийшли американські дослідники, повідомляють Патріоти України.

Вчені також опублікували графік закономірності між заробітком домогосподарства і проведенням часу дорослих членів родини перед телевізором.

Так, згідно з дослідженнями, в США в з 2016 по 2018 роки спостерігається сильний зв'язок між заробітком домогосподарства і телепереглядом дорослих американців:

"У сім'ях, де заробіток становить менше $20 тисяч на рік, телевізор щодня дивляться по 4-5 годин. Американці, які заробляють понад $90 тисяч, обходяться 2,5 годинами", - відзначають аналітики.

Таким чином, вони прийшли до висновку, що телевізор - це для бідних. "Швидше за все, що цей тренд збережеться, навіть якщо саме телебачення буде витіснене будь-яким іншим мовним каналом. Представлені вимірювання - різниця між малозатребуваними і повністю зайнятими членами суспільства", - підкреслили вони.

Аналітики також відзначили, що "затребувана людина з меншою ймовірністю буде використовувати загальнодоступний канал як для роботи, так і для розваг".

Шоста річниця подвигу «Гетьмана Сагайдачного»: Це стало символом вірності і надихнула націю у важкі дні окупації Криму

субота, 29 лютий 2020, 8:26

Шість років тому, коли екіпажі та кораблі ВМСУ у Криму один за одним потрапляли у руки російських загарбників, найбільший та найновіший з них, фрегат «Гетьман Сагайдачний» повертався через турецькі протоки до Чорного моря, нагадують Патріоти України. В...

"Дорога Гєпи" поглинає нові жертви: Побоїще на найбільшому ринку Харкова. Десяткам учасників оголосили підозру

субота, 29 лютий 2020, 7:44

Плани харківської мерії нищать один з найбільших торгівельних осередків України, де десятками років працюють тисячі самозайнятих харків'ян, чиє життя тепер має круто змінитись. Прокуратура оголосила підозру 56 учасникам масових заворушень на ринку "Бар...