Вчені зробили сенсаційну заяву про рак, яка перевертає "традиційні" уявлення про хворобу

Дослідники з Університету Північної Кароліни, США, заявили, що рак викликають бактеріальні інфекції. Про це йдеться в прес-релізі на порталі MedicalXpress, передають Патріоти України.

Як повідомили вчені, одним з факторів розвитку злоякісних пухлин є взаємодія між бактеріями і глікопротеїном, який виділяється клітинами слизових оболонок. Саме це дає розвиток таких типів онкологічних захворювань, як рак товстої кишки, легенів, шлунку, печінки і підшлункової залози.

Також дослідники вказали на взаємозв'язок між хронічними запаленнями і розвитком раку, так як близько 20% всіх злоякісних новоутворень пов'язані з вірусними або бактеріальними інфекціями. Білкові муцини, до яких відноситься глікопротеїн MUC1, і який виділяється клітинами слизових оболонок, захищає внутрішню поверхню травного тракту.

До цього глікопротеїну прикріплюються бактерії, і він відокремлюється від молекули і потрапляє в слизовий шар, де відбувається видалення мікробів. В окремих випадках таке з'єднання може запустити патогенні сигнали всередині клітини, і це провокує активацію онкогенів.

Хіти тижня. З м'ячем би так управлявся: У Німеччині футболіст однієї з команд не залишив судді шансів на "виживання" (відео)

понеділок, 9 грудень 2019, 1:00

А могли і посадити за побиття судді в полі, прецеденти є. У Німеччині футболіст аматорської команди показав майже професійні боксерські навички по відношенню до судді, повідомляють Патріоти України з посиланням на Deutsche Welle. Згідно з інформацією д...

Хіти тижня. Дівчина влаштувала запальні танці у вагоні столичного метро (відео)

понеділок, 9 грудень 2019, 0:35

Користувачі мережі стверджують, що у травні танцівниця теж "запалювала" столичне метро. 28 листопада у столичному метро дівчина потішила пасажирів запальними танцями. Відео опублікували у спільноті "Київ Оперативний" у Facebook, передають Патріоти Укра...