Вчені зробили сенсаційну заяву про рак, яка перевертає "традиційні" уявлення про хворобу

Дослідники з Університету Північної Кароліни, США, заявили, що рак викликають бактеріальні інфекції. Про це йдеться в прес-релізі на порталі MedicalXpress, передають Патріоти України.

Як повідомили вчені, одним з факторів розвитку злоякісних пухлин є взаємодія між бактеріями і глікопротеїном, який виділяється клітинами слизових оболонок. Саме це дає розвиток таких типів онкологічних захворювань, як рак товстої кишки, легенів, шлунку, печінки і підшлункової залози.

Також дослідники вказали на взаємозв'язок між хронічними запаленнями і розвитком раку, так як близько 20% всіх злоякісних новоутворень пов'язані з вірусними або бактеріальними інфекціями. Білкові муцини, до яких відноситься глікопротеїн MUC1, і який виділяється клітинами слизових оболонок, захищає внутрішню поверхню травного тракту.

До цього глікопротеїну прикріплюються бактерії, і він відокремлюється від молекули і потрапляє в слизовий шар, де відбувається видалення мікробів. В окремих випадках таке з'єднання може запустити патогенні сигнали всередині клітини, і це провокує активацію онкогенів.

Фінські вчені додумалися, як виділяти золото зі старих мобільників за допомогою грибів

середа, 12 серпень 2020, 7:10

Цим способом фінські вчені змогли виділити зі смартфона до 80% золота, використаного колись для створення пристрою.. Саме таке завдання поставили перед собою фінські вчені дослідницького центру VIT. Ними розроблено оригінальний біологічний спосіб добу...

Імунолог розповів, коли людство виробить імунітет від коронавірусу

середа, 12 серпень 2020, 6:50

Імунітет від коронавірусу не сформується за рік-півтора, як повідомлялося раніше. За його словами, саме стільки часу знадобиться для того, аби люди стали нечутливими до коронавірусної хвороби. "Колективний імунітет від COVID-19 формується по аналогії і...