Вчили евакуюватися: У Росії школярів змусили роздягненими стрибати з вікна у сніг (відео)

Вчителя спробував виправдати інспектор з пожежної безпеки, який зазначив, що у разі пожежі дітей саме так і довелося б евакуйовувати.

В одній зі шкіл російського міста Новий Уренгой відбулася дивна евакуація під час планових навчань. Вчителі змусили школярів без верхнього одягу вистрибувати з вікон просто у сніг. Подія трапилася ще у вівторок, 10 грудня, а потім у мережі опублікували відео, зняте одним з постраждалих учнів. Про це повідомляє видання N24.ru, передають Патріоти України.

На опублікованих кадрах помітно, як роздягнені школярі стоять перед будівлею школи. Школярі стоять по коліна у снігу, дехто з них просто у футболках. Водночас поряд з ними стоять одягнені дорослі, можливо, учителі.

Цікавий спосіб евакуації придумав літній вчитель трудового навчання. Директорка школи вже пообіцяла батькам, що він понесе заслужене покарання. "Я вибачилася перед батьками, за фактом події буде проведено перевірку. Більше зробити нічого не можна, 10 грудня не повернути. Зараз я чекаю списки хворих і інформацію про стан дітей", – розповіла директорка школи.

Цікаво, що вчителя спробував виправдати інспектор з пожежної безпеки, який зазначив, що у разі пожежі дітей саме так і довелося б евакуйовувати. Втім, підкреслив він, під час пожежної тривоги жодної необхідності в цьому не було.

Хіти тижня. "Ти, п*здюк, бл*дь, тут ніхто не розмовляє мовою!": В Одесі стався скандал через українську (відео)

п’ятниця, 24 січень 2020, 10:00

Покупець поводився коректно, але нетверезу жінку це тільки розлютило ще більше. В Одесі покупець і п'яна продавчиня супермаркету "ГурманЪ" посварилися через українську мову. Продавчиня нахамила покупцеві та матом запропонувала йому забиратися додому і ...

Хіти тижня. "Полудурок говорит "я наклонился к нему", хотя явно видно, что он ударил первым... интересно, а что это за друзья криминальной внешности обедают с народным депутатом!" - ветеран АТО про бійку з Ківою

п’ятниця, 24 січень 2020, 9:00

Користувачі соцмереж мали змогу ознайомитися із розвитком подій, який кожна сторона конфлікту - ветеран АТО та нардеп Ківа - описала зі свого боку. "Полудурок говорит "я наклонился к нему, чтобы попросить", хотя явно видно, что он его ударил первым)) и...