"Вчителі бояться за свою "шкуру": У Херсоні однокласники жорстоко побили школяра на камеру, педагоги хочуть все "зам'яти" (відео)

У херсонській школі №41 діти усіма силами виживають однокласника і влаштовують йому цькування. Так, на уроках школярі б'ють хлопчика і знімають те, що відбувається на камери мобільних телефонів. Про це повідомила мама дитини на сторінці "Інформатор Херсон" у Facebook, передають Патріоти України.

"Добрий вечір. Прошу поширити відео про дітей, які виховуються в 41 школі міста Херсон. Мій син вже півроку навчається в цій школі і щодня страждає від знущань однокласників. Додаю відеодоказ", - написала мама дитини.

За словами матері, в школі немає ніякого контролю, а вчителі просто закривають очі на жорстокість дітей. "Вчителі бояться за свою "шкуру" і класна вчителька Вдовиченко Ольга Олегівна підмовляє всіх батьків видалити всі докази з телефонів своїх дітей", - повідомила жінка.

Користувачі мережі відреагували на кричущий інцидент в коментарях і погодилися з тим, що діти дуже жорстокі.

  • Діти жорстокі і це правда. Але батькам не варто мовчати. Це чистої води булинг. Пишіть заяву в поліцію, за докладайте видио. Зараз це все на законодавчому рівні.
  • Краще б вчився постояти за себе, ніж середній палець показувати!!!
  • Що ж Ви в поліцію не йдете!? Дитина піддається булингу. Є директор у школі! Є різні організації!

У Києві спорудять нову канатну дорогу через Дніпро

вівторок, 20 жовтень 2020, 22:25

Автором проєкту канатної дороги є архітектор Андрій Миргородський. Київська міська державна адміністрація оголосила конкурс на залучення інвесторів до спорудження канатної дороги через Дніпро. Про це пише Вечірній Київ, передають Патріоти України. Зазн...

91-річний Філарет розповів, як лежав у реанімації із коронавірусом

вівторок, 20 жовтень 2020, 22:19

Почесних патріарх ПЦУ запевнив, що не відчував страху і був готовий до смерті. Почесний патріарх Православної церкви України Філарет, який перехворів на коронавірус, два тижні лежав у реанімації. Про своє лікування 91-річний Філарет розповів в ефірі те...