
В Одеській області вчителька біології Олена Білан з Ізмаїлу відважилася пройти ЗНО разом зі своїми учнями. Їй вдалося набрати максимальні 200 балів. Цікаво, що її учениця Лія Меламед у ЗНО з біології також отримала максимальний бал, передають Патріоти України.
Вчительку Олену Білан нагородили грамотою за:
- багаторічну сумлінну працю,
- вагомий внесок у справу навчання і виховання покоління, що підростає,
- забезпечення високого рівня якості та результативності освіти,
- високий рівень знань і яскравий приклад для учнів, показаний на власному результаті,
- підготовку випускниці, яка отримала найкращий результат.
Цікаво, що цього року ізмаїльські випускники отримали 47 золотих і 11 срібних медалей.

У мережі користувачі пишуть, що вчителька молодець і показала правильний приклад.
- Так, вчителька справді молодець і показала приклад для всіх вчителів! Абсолютно всі мають здавати ЗНО разом з учнями і тоді буде видно справжні знання, бо багатьом вчителям до школи і близько підходити не можна;
- Бридко читати такі коментарі, від поважних жінок, які ллють бруд на вчителів. Якщо вам не подобатися ситуація в освіті, вам ніхто не заважає здати ЗНО, вступити до педагогічного і показати "майстер-клас" всім вчителям!;
- А давайте всі вчителі візьмуть участь у ЗНО, кожний зі свого предмету й піднімуть рейтинговий бал;
- Це ЗНО для випускників загальноосвітніх навчальних закладів, а не для вчителів. Не бачу відваги;
- Це правильно. Повагу до себе заслужила;
- Молодець. Пишаюся вчителькою.
У липні 2026 року частина українських пенсіонерів зможе отримати додаткові виплати. Деякі надбавки Пенсійний фонд України (ПФУ) нарахує автоматично за даними реєстрів, тоді як для оформлення інших необхідно особисто звернутися із заявою та документами....
На пункті пропуску «Шегині – Медика» львівські митники викрили масштабну спробу незаконного ввезення в Україну дороговартісної електроніки. За попередньою оцінкою, вартість вилучених гаджетів становить близько 17 млн гривень, передають Патріоти України...