Вчительку відсторонили від роботи через... фальшиві груди (фото)

У Канаді вчительку середньої школи Кайлу Лем'є відсторонили від роботи та відправили у відпустку через її зовнішній вигляд. Так, 39-річна жінка викликала суперечки, коли Мережею почали ширитися фотографії та відео її незвичайного вигляду. Кайла носить величезні фальшиві груди. Про це пише nypost.com, передають Патріоти України.

Зазначається, що Лем'є почала викладати в середній школі Оквілл Трафальгар в Онтаріо у вересні 2022 року.

Сама ж вчителька стверджує, що нібито страждає від гігантомастії – надмірного збільшення молочних залоз. Втім, офіційно підтвердити свій діагноз вона не змогла. Більше того, сусіди Кайли розповіли, що вдома Лем'є постає в чоловічому образі – без макіяжу, перуки та накладного бюста.
Лем'є прокоментувала, що вона не трансгендерка, а інтерсексуалка. Вона сказала, що перебуває "у перехідному періоді" після того, як почала проходити замісну гормональну терапію 2021 року.

"Я ідентифікую себе як жінка. Все своє життя я ідентифікувала себе як чоловік. Я маю вигляд як чоловік. Коли я вирішила прийняти іншу сторону себе в 39 років, це вийшло само собою", - поділилася викладачка.

Зі свого боку, деякі розгнівані батьки звернулися до шкільної ради з проханням запровадити дрескод для вчителів. Втім, це прохання відхилили через побоювання щодо порушення Кодексу прав людини Онтаріо.

У січні ж шкільна рада погодилася розробити політику, яка вимагає від педагогів підтримувати "відповідний та професійний" зовнішній вигляд.

Каховське водосховище втратило понад третину води, попереду складний етап - Укргідроенерго

субота, 10 червень 2023, 10:44

Каховське водосховище втратило вже понад третину води, накопиченої завдяки весняному водопіллю, внаслідок підриву греблі. Як повідомляє Укргідроенерго, станом на 06:00 10 червня рівень Каховського водосховища в районі Нікополя становить 10,55 м. Що май...

В Україні програму обміну старих ламп на LED значно розширили: Що потрібно знати - покрокова інструкція

субота, 10 червень 2023, 10:28

В Україні розпочався новий етап програми обміну старих ламп розжарювання на LED. Тепер безкоштовно отримати енергозберігаючі лампи можуть не лише фізособи, а й освітні заклади, а також лікарні, передають Патріоти України. "З сьогоднішнього дня (9 червн...